Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zwracacie uwagę jak wasza druga połówka ma was wpisane w kontakach? Przykładowo ja mam na imię Kasia a w telefonie ma mnie wpisane "Kacha" za to sąsiadkę(która smali do niego cholewy, a niebieski udaje że tego nie widzi) ma wpisaną "Monia Diablica". W sumie dowiedziałam się o tym przez przypadek i szczerze mówiąc ubodło mnie to strasznie. Bo wiecie,mnie jak jakąś randomową koleżankę, a sąsiadkę nie dość że zdrobniale, to jeszcze z podtekstem erotycznym:/
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbff7fdc34d0ff863326fe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 22
1a6e1 9r33n: Kaśka (po imieniu czy pseudonimie skoro podałaś) - zamiast drzeć się pokaż mu że jesteś lepsza od tej czorciej monisi albo kopnij go w dupę. 3 lata to widać,klasyczny wzór "rutyna w związku" i "skończona chemia" więc związek do odbudowy albo do kosza. Twój wybór co z tym zrobisz. To da się odbudować,ale musisz podrywać od nowa swojego faceta bo widzisz,że pojawiła się rywalka i jak nic nie zmienisz
BliskaBarmanka: @AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest tak, że ja mu grzebałam w telefonie. Dowiedziałam się że ją ugryzł pies i poprosiłam niebieskiego by dał mi do niej numer telefonu by upewnić się czy wszystko z nią w porządku. Dla mnie to była zwykła, sąsiedzka życzliwość. No i jak mi dyktował do niej numer, to zoabczyłam na telefonie, że ma ją wpisaną tak a nie inaczej
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua