Wpis z mikrobloga

Naszla mnie rozkmina...
Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  • 143
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Szczerze? Wspieraj go, ale nie zapominaj o swoim rozwoju, by mieć większe kwalifikacje.
Zawsze, nawet jakbyś była 10/10 jest możliwość, ze związek się rozsypie, a Ty zostaniesz z bólem, że tyle dla niego poświęciłaś.
Z umiarem.
  • Odpowiedz
Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?


@Kanarynka: i?

W czym problem?
  • Odpowiedz
@Kanarynka: jeśli jesteście po ślubie to w przypadku rozwodu z jego winy mogą Ci się należeć alimenty xD

Ale tak serio to polecam nie zależeć od faceta w 100%. Bo może się stać cokolwiek, niekoniecznie ze Cie zostawi, ale przecież może mieć wypadek, stać się niezdolnym do pracy, umrzeć. Może tez zacząć stosować przemoc wobec Ciebie, może Tobie coś przestanie w związku grać i wybierzesz rozstanie. Nie poświęcaj wszystkiego, bądź w
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: bo ja i tak nie wiem co chce w zyciu robic ¯\_(ツ)_/¯ moj rozwoj to chodzenie na siłkę i gotowanie poki co xD
@MEKORRO: on twoerdzi, ze nie.l musze chudnąć i kreci go, ze jestem ogilnie aktywna (rozne rzeczy razem robimy, tez sama rozne rzeczy robie, a nie ze caly czas na lozku leze)
  • Odpowiedz
Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?


@Kanarynka: jak jest obrotny to raczej bedzie pukal na boku a ty bedziesz miala szczesliwe zycie z babelkami. Tylko idioci zostawiaja porzadne zonki dla lambadziar, madrzy ludzie ruchaja je po cichu.
  • Odpowiedz