Wpis z mikrobloga

Gdzie w #rzeszow teraz najlepiej udać się na obowiązkowy przegląd rejestracyjny (aka badanie techniczne) gdzie dadzą dalej jakiejś gifty? Wiem, że niby nieważne gdzie, ale czasem niektóre stacje kontroli zachęcają aby zrobić u nich dając a to jakaś latarkę, a to jakiegoś pluszaka dla dzieciaka, albo inne akcesoria samochodowe. Wiadomo, często najtańsza chińszczyzna ale jak można coś dostać a nie, to fajniej by bylo mieć. Ktoś gdzieś ostatnio robił i dostał coś albo nie, mimo iż obiecywali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@mailo: no co, jak dwa lata temu robiłem ostatni raz to dali mi gratis latareczke i kamizelke odblaskową do auta, imo akurat przydatne więc tyle z xD tylko to było w innej miejscowości wtedy :p
@gfgfgfa: @joolekk: @Rzeznik124: @pilkarskiswir: @mailo, @pilkarskiswir, @ufoludek-zkosmosu, @jedzczarnekoty, @Lucider5, @czerwona_muszka, @Arrival, @Wyszynkowski, @onionhero

jakby kogoś interesowało to ostatecznie pojechałem na stację PKS na Alei Wyzwolenia 6 - nie dość, że dali 2 litry płynu do spryskiwaczy gratis to i jeszcze auto za free umyli (i to całkiem porządnie).

Tak więc podsumowując - opłaca się jednak nie jechać do pierwszej lepszej
@Luck_89: co innego mycie samochodu w cenie, a co innego "często najtańsza chińszczyzna ale jak można coś dostać a nie, to fajniej by bylo mieć", jak by Ci gówno zawinięte w sreberko dali to też byś brał? :D
@mailo: chlopie, ale to były jakieś przykłady które widziałem w necie - nie wszystko to przecież gówno. Dostaniesz może i chińska latareczke do auta za kilkanaście złotych co swieci, działa spelnia swoje zadanie więc zawsze miły bonus niż nie miec nic. Za darmo to zawsze dobra cena. Nie chcesz, nikt ci nie każe tego brać, a czasem to są przydatne gadżety mimo iz tania chinszczyzna. Wolisz mieć wybór coś dostać czy