Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że na jądrach rosną włosy. Wiem, że na mosznie rosną, ale na jądrach?

Ciekawe czy na mózgu też rosną.

@xxxCZARNY serio mówisz że goli się włosy na mosznie, a nie na jajach? Jaja = jądra. Na siłę się doczepiles.
  • Odpowiedz
@juzwos: nie wiem jak można tego nie golić.
Może nie używam maszynek tylko na szybko skrócić by nie przeszkadzały.
Jak ma się długie to potrafi to irytować
  • Odpowiedz
@juzwos: Pamiętam kiedyś rozmowę przy ognisku w męskim gronie. I pojawił się temat golenia jajek. Pamiętam że odpowiedziałem jednemu "młodemu" że kiedyś pozna taką dziewczynę, że będzie dla niej golił jajka - prychnął że na pewno nie. Najpierw przyznał mi rację a potem się z nią ożenił :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Igbt: pot pochodzi nie z włosów, a ze skóry, więc niezależnie od stanu twojego owłosienia, będziesz miał tam taki sam "syf", bo się upocisz xd
  • Odpowiedz
No ja #!$%@?, nie po to skóra na jajach jest tak delikatna i pomarszczona żeby ją golić. Jeszcze może brzytwą spróbujcie.
#!$%@? na szybkości nożyczkami czy maszynką do włosów to rozumiem - ostrze nie dotyka skóry to nie zrani ani podrażni, ale #!$%@? golić? Dla mnie przesada, ale ja jestem hetero to się może nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe czy na mózgu też rosną.


@xxxCZARNY:
Rosną, niektórzy je tak intensywnie golą, że aż im się ten mózg idealnie wygładza. I po takim przygotowaniu zabierają się za pisanie postów na wykop.pl
  • Odpowiedz
No ja #!$%@?, nie po to skóra na jajach jest tak delikatna i pomarszczona żeby ją golić. Jeszcze może brzytwą spróbujcie. #!$%@? na szybkości nożyczkami czy maszynką do włosów to rozumiem - ostrze nie dotyka skóry to nie zrani ani podrażni, ale #!$%@? golić?


@wiatrodewsi Nigdy w życiu nie zaciąłem się na jajach. To jest praktycznie niemożliwe.

Jaki jest sens w obcinaniu nożyczkami? XD
Co ci to da, że będą krótsze? Chodzi
  • Odpowiedz