Wpis z mikrobloga

@Retoryk: czemu dobry czas? Duzo ofert na rynku ze wzgledu na przeszacowanie zdolnosci leasingobiorcow i brak mozliwosci splat a tym samym rzucenie na rynek ofert cesji czy perspektywa obnizek stop i tym samym zmniejszenie rat w dalszej pespektywie?
  • Odpowiedz
gts 2019


@Retoryk: gratki mirek, ostatnio na ulicy widziałem kilka nowszych panamer to stwierdziłem że teraz to nie wstyd tym jeździć. Ładnie ogarneli to nadwozie, nie to co poprzednie paskudztwo.
Z ciekawości jaka "mini-ratka" za niego wychodzi? Leasing na 3 lata?
  • Odpowiedz
@Retoryk: hejciłem kiedyś panamerę, że to #!$%@? auto, brzydkie i w ogóle bez sensu... do momentu aż sobie taką nie pojeździłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że da się zrobić samochód o tak dwoistej naturze. Z jednej strony jedziesz sobie 200 i swobodnie rozmawiasz, jest elegancko i przyjemnie, zawieszenie na comfort, klapy wydechu zamknięte. Z drugiej strony wrzucasz sporta, utwardzasz, otwierasz wydech
  • Odpowiedz
@trololo55: też trochę za mną chodzilo sport turismo, ale nie poruszam się w więcej niż 3 osoby, więc mogłem zaszaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@elemenTH: lepiej bym tego nie ujął. Ps serpentyny zbiera lepiej niż moja gr supra, nie chcę więcej fur bez tylnej osi skrętnej
  • Odpowiedz
@pablosik: robię dużo roadtripów po 3k km i wiecej, w życiu nie zaufałbym angielskiemu strupowi. Mam w garażu xkr, wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomijam fakt, że suvy nie mają dla mnie racji bytu.
  • Odpowiedz
@Retoryk:
@trololo55
Zawsze musi być nutka adrenaliny w kwestii czy dojedzie ;)

Od zawsze byłem wielkim fanem szybkich i absurdalnych kombi/wagonów, ale RR ma w sobie to coś,, chyba tu chodzi o stylistykę i mimo wszystko potężne silniki. No jest specyficzny i nigdy siebie nie podejrzewałem ze coś takiego mi się spodoba. A Porschawa zacna jeśli to twoja, tez mi się podobają te modele.
  • Odpowiedz