Wpis z mikrobloga

Dzis na fb wyskoczył mi pewien post, w którym to mąż naciskał na kobietę, żeby schudła 12kg, inaczej się wyprowadzi. Kobieta przytyła jeszcze 12kg, mąż się w końcu wyprowadził.

Naszła mnie rozkmina... O #!$%@? niebieskim z tą wagą chodzi? XD po co wam to, żeby kobieta była chuda? Wiadomo, że nikt z wielką otyłą babą nie chce się spotykać, ale pomiędzy taką otyłością a chudością jest jeszcze wiele różnych sylwetek. Więc o chodzi? Że nie możecie się pochwalić znajomym swoją dziewczyna?
Ja mam nadwagę, jeżeli nie otyłość - mam niebieskiego, poznał mnie gdy ważyłam tyle co teraz i co? No i nic :> widzi we mnie coś więcej niż ciało i jak sam mówi, bardziej kręci go to, że jestem aktywna i bardzo duzo rzeczy mozemy razem robić - tak tak, grube kobiety TEŻ SIE RUSZAJĄ, biegają, chodzą na siłownię, kajaki, rowery, łyżwy, trampoliny, do tego nie trzeba być szczupłym, serio xD

No więc, pomijając skrajne przypadki pytanie brzmi: dlaczego w kobietach większość facetów widzi tylko kilogramy?

#rozowepaski #kiciochpyta #niebieskiepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 90
@Kanarynka: Nie większość, ale wielu. Ogólnie typy zarzucają dziewczynom że mają wyprane mózgi od Instagramów i innego dziadostwa, że chcą tylko chada, że jak nie mają kwadratowej szczęki i +180 cm wzrostu to żadna nawet nie splunie na nich, a sami wszystko co nie jest wyżyłowaną szprychą wychodzącą prosto z siłowni nazywają wielorybem. Co nie znaczy że nadwaga i otyłość jest spoko. Ale ustandaryzowane kanony piękna #!$%@?ć prądem.
@Kanarynka: powiedz ty mi, zwiazylas sie z kolesiem ktory zarabia 10k, nawet pomijajac domniemany materializm, #!$%@? tam, zalozomy ze bylo to cos co przewazylo. Po roku zmienia prace na 2.5k. Rozumiem ze tkwisz w zwiazku z takim samym zaangazowaniem, miloscia, uczuciem, staraniami? To samo jak z atrakcyjnej kobiety ktora partnera pociaga, ktos staje sie waleniem czy poczatkujacym waleniem. koniec tematu, wracaj do obzerania
@Kanarynka: XDD "jest wiele różnych figor" co to za logika, kobieta jest 24 kg za gruba, tu już nie ma figur, jeśli jest niska to jest 50% za gruba, a jeśli jest wysyłka to.labo jest na pakowana albo wygląda jak pulpet, figury to można wyczarować z ~10-15 kg, potem już nie. Chyba że ma cycle i dupe jak kardszjanki, lub ma ta zadka genetykę że tłuszcz układa się w klepsydrę, ale