Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad sylwetką Ryana Goslinga z filmu Crazy stupid love. Pamiętam filmową reakcję Emmy Stonę, która prawie zemdlała i potem pytała "czy ty jesteś sfotoszopowany?" I generalnie w internecie podobnie - kobiety i nie tylko odbierały tę sylwetkę jako jakiś opus magnum męskiej kulturystyki, niedościgniony ideał itp. No i ok, wygląda dobrze, pewnie dla wielu zwyczajnych kobiet to spełnienie marzeń mieć faceta tak wyglądającego. Ale ja tak patrzę na to i pytam: serio? On jest po prostu szczupły, opalony i ma trochę mięśni, jakby jakieś rookie gains.

#mirkokoksy #mikrokoksy #sylwetka #silownia #kino
Kenteris - Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad sylwetką Ryana Goslinga z filmu Crazy st...

źródło: comment_1661013441RlmVCF4Hl9VkJ7yvYkJYm9.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
kobiety i nie tylko odbierały tę sylwetkę jako opus magnum


@Kenteris: Nie sylwetkę tylko mordę. Sylwetka to tylko dopełnienie całości.

Jakby to był Karolak to zachwyty nie miałyby miejsca.
  • Odpowiedz
@Kenteris: bo to jest atrakcyjna sylwetka, nad którą nie trzeba bóg wie ile pracować. Dieta na zerze kalorycznym + 2-3 aktywności fizyczne tygodniowo. Basen, siłownia czy wspinaczka. Cokolwiek. Wszystkie badania jasno pokazują, że zdecydowanej większości NIE podoba się sylwetka Arnolda, wolą chłopka 80kg z lekkim zarysem klaty, sześciopaka i żyłą na bicepsie. Kobiety, którym podoba się sylwetka Pudziana itd. to niewielki odsetek i można to uznać jako fetysz.
  • Odpowiedz
@Kieres: no to dawaj, opowiedz mi jaki to katorżniczy reżim treningowy trzeba utrzymywać, żeby mieć lekko odkryty brzuch i widoczną żyłę na tych chudych rączkach xD
  • Odpowiedz
@Kenteris: Ale wielu babeczkom bardziej się podoba taka sylwetka, niż góra mięcha na dobrej definicji. Moim celem jest 95-100, przy wadzę 80kg+(teraz mneij:/) przy 185 dostałem wzmiankę, że będąc większy o te naście kg, to już będzie mniej atrakcyjne. Wiadomo, są laski które jara duża waga na małym bmi u facetów ćwiczących, ale dla większości dziewczyn to co ma Rayan na powyższym zdjęciu będzie dla kandydata na pratnera/kochanka wystarczające.
  • Odpowiedz
2-3 aktywności fizyczne tygodniowo

@MirkobIog: chłopie XD


@Kieres: nie wiem, nie zgaduję ile trzeba aktywności żeby mieć taką sylwetkę, ale na litość boską, naprawdę uważa ktoś to za coś niesamowitego, do czego trzeba wielu wyrzeczeń, a może nawet anabolików? Wytnij jego gębę, odejmij opaleniznę, weź pod uwagę, że to scena z filmu, gdzie wiadomo, że kamerzyści, specjaliści od oświetlenia zrobili wszystko by w tej scenie wyglądał jak najlepiej i co
  • Odpowiedz
Przy takim bf% jak na zdjeciu to daje ci 2 lata bez bomby z dobrym planem xD typowy wykopek jest typowy


@Aubade: chyba jesteś #!$%@?ęty. 2 lata bez bomby i to z DOBRYM PLANEM xDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Kenteris No, ale kogo innego mieli dać imponującego do filmu skoro ci ludzie tłumaczą jak krowie na rowie, że nabite napakowane sylwetki się nie podobają kobietom? Kadr, który zapostowałeś pochodzi z komedii romantycznej wycelowanej w kobiety, więc zrozumiałym jest, że będą w niej promować męską sylwetkę imponująca kobietom, a nie facetom, dla których im większy dzik tym lepiej - dla takich osób są filmy akcji z lat 80. Twoje posty mają wydźwięk
  • Odpowiedz