Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad sylwetką Ryana Goslinga z filmu Crazy stupid love. Pamiętam filmową reakcję Emmy Stonę, która prawie zemdlała i potem pytała "czy ty jesteś sfotoszopowany?" I generalnie w internecie podobnie - kobiety i nie tylko odbierały tę sylwetkę jako jakiś opus magnum męskiej kulturystyki, niedościgniony ideał itp. No i ok, wygląda dobrze, pewnie dla wielu zwyczajnych kobiet to spełnienie marzeń mieć faceta tak wyglądającego. Ale ja tak patrzę na to i pytam: serio? On jest po prostu szczupły, opalony i ma trochę mięśni, jakby jakieś rookie gains.

#mirkokoksy #mikrokoksy #sylwetka #silownia #kino
Kenteris - Nigdy nie rozumiałem zachwytu nad sylwetką Ryana Goslinga z filmu Crazy st...

źródło: comment_1661013441RlmVCF4Hl9VkJ7yvYkJYm9.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Kenteris: dokładnie tutaj że skrajności w skrajność, dla niektórych jeśli masz 6 pak i jakieś tam mięśnie to jesteś na bombie. Owszem taka sylwetka to są tam jakieś wyrzeczenia ale to wystarczy deficyt i sumienne chodzenie na siłownię te 3 razy w tygodniu, to nie jest nic nieosiągalnego dla przeciętnego faceta z dobrym szkieletem
  • Odpowiedz
@Kenteris: wystarczy wyjść z piwnicy, wyłączyć instagrama i się okazuje, że mało kto tak wygląda w wieku 30 lat. Żeby tak wyglądać to trzeba mieć już jakieś dobre nawyki żywieniowe zbudowane i chodzić regularnie na siłownie latami. Ostatnio byłem w turystycznym miejscu i najlepiej wyglądali młodzi ludzie, którzy w większości nie muszą nic robić, żeby mieć szczupłą sylwetkę bo mają dobry metabolizm. Jeżeli będą to samo robić w wieku 25 lat
  • Odpowiedz
Poprostu ludzie się robią leniwi z wiekiem


@Sylwester_Zwalon: to już druga sprawa. Ja w wieku 16 lat jak zacząłem trenować to miałem "dietę na masę", którą sam ułożyłem i wrzuciłem na kfd, żeby sprawdzili. Stwierdzili że gituwa. Wiadomo jak 10 lat temu wyglądała taka dieta. Codziennie to samo, rano jajka + płatki owsiane, drugie sniadanie chleb razowy + serek wiejski, obiad ryż kurak, warzywo, potem znowu ryz kurak warzywo i na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kenteris: nic specjalnego w tej sylwetce nie ma, w miarę niski bf, jest biceps i to tyle, sporo roboty robi opalenizna i światło. Dla mnie to typowa sylwetka coś tam ćwiczy + niski bf.
  • Odpowiedz
@mlodyernest: nie ma czegoś takiego jak wolny metabolizm jest lenistwo i #!$%@? kalorycznych ale małych objętościowo rzeczy. Znam takie osoby co niby "mało jedzą" a jak potem sobie podlicza ile rzeczywiście to wychodzi 3500 kcal przy minimalnej aktywności xD
  • Odpowiedz