Wpis z mikrobloga

Będzie szczerze, proszę o pomoc.
Czuje się jak życiowa #!$%@?, mam problemy ze wzwodem, losowe namioty pojawiają się bardzo rzadko. Od pewnego czasu nie mam na nic siły, energii, do wszystkiego się zmuszam. Jedyne o czym marze każdego dnia to by pójść spać. Dotychczas miałem wrażenie, że jestem po prostu przemęczony i tak sobie to tłumaczyłem, niestety, jestem po urlopie i nadal czuje się tak samo, dosłownie jakbym miał spowolnione ruchy. Jestem gruby, nikotyna to moja bliska koleżanka, kofeina również. Przez rok czasu zrzuciłem 20kg, waga leci w dół aczkolwiek ciągle z nią walczę i nie dzieje się to z przypadku. Praca głównie w siedzącym trybie, stres towarzyszy mi każdego dnia. Podczas wolnego pływam na basenie. Diety nie trzymam, ale staram się nie jeść śmieci i białego pieczywa. Ogólnie mówiąc jestem przegrywem. Mój mózg myśli tylko o złych rzeczach, o tym co nie wyszło, czego nie zrobiłem a co mogłem zrobić. Jestem gotowy poświęcić każdy grosz który posiadam (a jestem pracocholikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) by wygrzebać się z tego gówna bo przestaje dawać radę moi drodzy. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć co powinienem zacząć robić by wrócić do normalnego życia a nie działania w trybie oszczędzania energii? To nie jest bait, choć moje życie wygląda jak bait. W głowie mam myśl o testosteronie, słusznie? Depresja do sprawdzenia? W przesłości ciężkie choroby typu rak a co za tym idzie #!$%@? psycha. Chce wrócić do pewności siebie i życia na normalnym poziomie.
#testosteron #kiciochpyta #pomocy #medycyna #depresja #samotnosc #mirkokoksy #rozowepaski #zalesie
POKEMON1 - Będzie szczerze, proszę o pomoc.
Czuje się jak życiowa #!$%@?, mam proble...

źródło: comment_1661165754mrlkwpDOUeLMmx1cYaA8H0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@POKEMON1: po pierwsze odstaw kawę i fajki. Fajki ci siądą bardzo szybko na płuca = gorsza wydolność i z czasem coraz bardziej się pogarszającaca. Kawa ma swoje zalety ale hamuje przyswajanie związków mineralnych, jeśli jesz nawet zdrowo ale popijasz to kawą możesz mieć problemy, niestety herbata działa podobnie. Jeśli nie jesteś w stanie rzucić to pij przynajmniej w sporym odstępie od posiłków. Na początek możesz sprawdzić czy ci pomoże bo cię
  • Odpowiedz