Wpis z mikrobloga

Będzie szczerze, proszę o pomoc.
Czuje się jak życiowa #!$%@?, mam problemy ze wzwodem, losowe namioty pojawiają się bardzo rzadko. Od pewnego czasu nie mam na nic siły, energii, do wszystkiego się zmuszam. Jedyne o czym marze każdego dnia to by pójść spać. Dotychczas miałem wrażenie, że jestem po prostu przemęczony i tak sobie to tłumaczyłem, niestety, jestem po urlopie i nadal czuje się tak samo, dosłownie jakbym miał spowolnione ruchy. Jestem gruby, nikotyna to moja bliska koleżanka, kofeina również. Przez rok czasu zrzuciłem 20kg, waga leci w dół aczkolwiek ciągle z nią walczę i nie dzieje się to z przypadku. Praca głównie w siedzącym trybie, stres towarzyszy mi każdego dnia. Podczas wolnego pływam na basenie. Diety nie trzymam, ale staram się nie jeść śmieci i białego pieczywa. Ogólnie mówiąc jestem przegrywem. Mój mózg myśli tylko o złych rzeczach, o tym co nie wyszło, czego nie zrobiłem a co mogłem zrobić. Jestem gotowy poświęcić każdy grosz który posiadam (a jestem pracocholikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) by wygrzebać się z tego gówna bo przestaje dawać radę moi drodzy. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć co powinienem zacząć robić by wrócić do normalnego życia a nie działania w trybie oszczędzania energii? To nie jest bait, choć moje życie wygląda jak bait. W głowie mam myśl o testosteronie, słusznie? Depresja do sprawdzenia? W przesłości ciężkie choroby typu rak a co za tym idzie #!$%@? psycha. Chce wrócić do pewności siebie i życia na normalnym poziomie.
#testosteron #kiciochpyta #pomocy #medycyna #depresja #samotnosc #mirkokoksy #rozowepaski #zalesie
POKEMON1 - Będzie szczerze, proszę o pomoc.
Czuje się jak życiowa #!$%@?, mam proble...

źródło: comment_1661165754mrlkwpDOUeLMmx1cYaA8H0.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Idz na terapie. Nie wszystko da się naprawić dietą i ćwiczeniami, niezależnie od tego co twierdzą kołcze personalne z jutuba. Czasem problem siedzi w głowie.
  • Odpowiedz
@POKEMON1: zarzuć sobie jakieś kompeksy witamin i minerałów, w moim przypadku od kiedy biorę to mam dużo więcej energii i chęci do życia, jak kilka dni zapomnę o witaminach to wraca zmęczenie
  • Odpowiedz
@POKEMON1: możliwe, że deprecha - albo niedobór teścia, wit D czy tarczyca. Jeśli na tych drugich wyjdzie ci wszystko git, może spróbuj aktywniej spędzać czas? U mnie zadziałało cuda jeśli chodzi o samopoczucie.
A jeśli serio depresja, to najlepiej lekarz + terapia/farmakologia.
  • Odpowiedz