Wpis z mikrobloga

Dziś moja bezoczna kicia pierwszy raz zwiedzała kuchenny blat, podeścik nad zlewem do suszenia garów, próbowała tez trochę zlew ale nic nie zmyłam, to może nie tym razem
Jestem z niej strasznie dumna :(
podciągnęła się na o wiele za długo na szufladzie kiedy rozdawałam wszystkim smakołyki, wiec postanowiłam włożyć ją na blat

Nie przepadam za chodzeniem po blatach ale wiem ze tego nie uniknę, reszta to robi, niczym nie przejmuje i wiem ze nie przestanie, a ja nie chce żeby Wandzia czuła się gorsza, czasem i tak myśle ze może być zdezorientowana jak właśnie pozostałe koty uciekają jej na parapety, czy właśnie blaty, a moj układ w mieszkaniu jest na tyle w porządku, ze mogłabym nauczyć ją wchodzić na blat w kuchni, albo podstawiać krzesło pod pralke żeby mogła sobie wchodzić na te same miejsca co reszta i na nic nie powpadać
()

tag mojej kotki - #kotkawandzia - nadal czekam na to aż wyrośnie, ale myśle ze będzie z niej ładna, duża dziewucha, nawet gdy była o wiele mniejsza, chudsza i drobniejsza kiedy do nas przyjechała (sześć/siedem miesięcy temu), każdy kto na nia tylko spojrzał, przyznawał ze to będzie duży kotek, mi tez się tak wydaje

No i się uśmiecha ( ʖ̯)

#pokazkota #koty #zwierzaczki #zwierzeta #chwalesie
czaszkopranie - Dziś moja bezoczna kicia pierwszy raz zwiedzała kuchenny blat, podeśc...

źródło: comment_1661367493DKEevJJty7lykkhxdUKhbJ.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: jezu, jak ja bym chciał tej(i każdemu innemu kitkowi i piesełowi) szczęście dać.
tylko żeby tak odzyskały wzrok, i żyły sobie.
wiem, dziecinne #!$%@?, ale serce w kawałkach, gdy widzę nieszczęście i krzywdę każdej gadzinki.
ukochaj mocno Kicię, od mojej zwierzęcej rodzinki. ()
  • Odpowiedz
@czaszkopranie: ile ma miesięcy? ja dostałem po śmierci babci kotka w spadku, myśleliśmy że jest mała i jeszcze urośnie, ale się okazało, że jednak nie urośnie już więcej i jest po prostu taka mniejsza od mojego drugiego, normalnego kota (ʘʘ) być może ostatnia w miocie albo niedożywiona w dzieciństwie. Ale mniejsze kotki też są fajen
  • Odpowiedz
@cutecatboy: PODOBNO będzie z rok i miesiąc, półtorej, może dwa, ale trafiła do nas jak też podobno miała siedem, z czego od razu usłyszałam że jej ząbki i łapki, no i wielki jak na takiego kociaka kinolek, że to wszystko po prostu wygląda tak, jakby była młodsza, więc jak jest, nie wiemy, jestem ciekawa jak będzie wyglądała jako taka dorosła już kicia, bo po cichu liczę że może być jakimś porzuconym
  • Odpowiedz