Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, z całym szacunkiem do tej laski, ale no to tylko pokazuje jak ten świat relacji damsko - męskich wygląda xD. Sytuacja na rynku matrymonialnym dla facetów jest tragiczna. Wyobraźcie sobie z jakimi dziewczynami spotyka się przeciętny facet, jak bądź co bądź celebryta spotyka się z takimi kobietami.


#tinder #famemma
niezdiagnozowany - Ja #!$%@?, z całym szacunkiem do tej laski, ale no to tylko pokazu...
  • 11
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: to są własnie te zachodnie wzorce kulturowe srania na łeb i auto poniżania mężczyzn szczególnie białych. Szeroko finansowana przez jedynych białych którzy powinni byc na szczycie drabiny społecznej. Dlatego jedyne co to albo wejść w schemat albo szukać laski ze wschodu gdzie jeszcze takie #!$%@? do kultury nie przeniklo
  • Odpowiedz
@puffpuff: przecież to zwykle ons albo fwb z tindera. Tylko że z podróżą boża. W tym poście raczej chodziło mi o to, że taka przeciętna dziewczyna, nic jej nie ujmując oczywiście ma dużo łatwiej na rynku niż 7-8/10 facet.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: No to prawda, ale z drugiej strony to Pasut trochę scuckował czując jakąś potrzebę przyflexowania się sianem i dynamicznością, że zafundował randomowej tinderówce wakacje zamiast się w nią spuścić i olać
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Ale przecież pasut jest typowym przegrywam aktualnie który wchodź w związek wiedząc ze będzie wykorzystany przez laskę. Sorry ale nie wiem jak zdesperowaną trzebaby być żeby z takim toksycznym gościem wiązać przyszłość a nie tylko chęć wybicia się.
  • Odpowiedz