Wpis z mikrobloga

Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnijcie sobie jak Polska wygladala w latach 90' i jak swietnie rozwinelismy sie przez te 25 lat (z przerwa na maly postoj w 2005) - zapieprzalismy to the moon i bylo coraz lepiej, nawet udalo sie po zniesieniu kontroli granicznych pozbyc wiekszosci patusow i elementu.
Ten kraj nie byl idealny ale zapieprzalismy jak Kubica - niestety nikt nie wiedzial ze czeka na nas nieslawny zakret w Ronde di Andora...

I znow lapie mnie wku#w jak sobie mysle, gdzie teraz moglibysmy jako narod byc. Ile kolejnych krajow bysmy przescigneli pod wzgledem bogactwa per osoba? Moze bysmy juz wyprzedzili Hiszpanie, Estonie, Litwe, moze nawet zblizali sie do Wloch?
Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?
Moze powoli zaczynalibysmy odczuwac jak to jest byc 'bogatszym' europejczykiem jadac na wakacje?
Moze zaczynalibysmy sie liczyc na arenie miedzynarodowej i brano by nas bardziej pod uwage?

Moze, moze... niestety, ale patusy, nieroby, emeryci, debile i pociotki wybrali nam wszystkim inna przyszlosc - przezryjmy to co wypracowalismy, a po co sie rozwijac! Zyjmy chwila i rozkradnijmy ten kraj, byle nam chociaz przez chwile bylo lepiej! W koncu najwazniejsze jest moje tymczasowe egoistyczne dobro, ktore za chwile i tak obroci sie przeciw mnie.
To wlasnie ci ludzie udupili nas na dziesieciolecia (chyba nie myslicie ze nawet jakbysmy dzis wszystko zmienili to wyjdziemy z tego szybciej niz za 10-20 lat?). To wlasnie pospolstwo i ograniczone, egoistyczne dzbany podatne na manipulacje niczym ci kupujacy garnki za 40k pozwolilo na dojscie do wladzy warcholstwa + powolna zmiane tej krainy w dyktature.

Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.

#pis #polska #oswiadczenie ##!$%@? #takaprawda #niepopularnaopinia #bekazpisu #bekazpodludzi
Pobierz m.....0 - Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnij...
źródło: comment_1661591218lZQ5dKiSCpRAdq2hMh0LaT.jpg
  • 137
@marcooo80: Hah jaki płacz w internecie, którego nikt z pisu nawet nie przeczyta, bo wnuczek nie powiedział jak włączyć kąkuter xD
I co z tym zrobisz? Dalej będziesz płakać w necie? A może popełnisz jakiegoś arcyśmiesznego mema? XD
NASZA NOWA POLSKA

Cel nadrzędny: rozwój państwa i dobra obywateli

Oszczędności w Państwie


- zmniejszenie liczny pracowników administracji a zwiększenie automatyzacji

- koniec z defraudacją państwowych pieniędzy i łapówkami

-opracowanie sprawiedliwych podatków dla firm

-koniec szarej strefy

-zwiększenie liczby pracujących Polaków i Polek


Priorytety:

- postawienie na rozwój nowoczesnych technologii

-służba zdrowia i szkolnictwo do znaczącej poprawy

-otwarcie się na zagranicznych pracowników w branżach w których brakuje polskich pracowników

-sport = zdrowie
@marcooo80: Zupełnie nie o to mi chodzi () co raz częściej daje się słyszeć, ze ludzie maja dosyć, bo drożyzna, przekręty nieudolne zarządzanie itd. ale nikt z tym nic nie robi. Nie ma protestów (a jeśli są to jakieś marginalne), a ta władza nie zrozumie inaczej. Tutaj lobbystami są np tacy górnicy, którym jak coś nie podpasuje, to wpadną do wawy, spalą pare opon i się ich
@KochanekAdmina: Różnica taka że za czasów PO moim planem na życie było skończenie studiów.M, popracowania na etacie by nabrać obycia i założenie własnej działalności.

Od momentu wygrania PiSu na pierwsza z dwóch kadencji wiedziałem że o działalności mogę pomarzyć. Bo jej założenie jak i prowadzenie jedyne co mi przyniesie to stres, długi i choroby psychiczne. Stary tez zamknął swoją działalność w drugim roku rządów PiSu i poszedł na etat.

( ͡