Wpis z mikrobloga

Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnijcie sobie jak Polska wygladala w latach 90' i jak swietnie rozwinelismy sie przez te 25 lat (z przerwa na maly postoj w 2005) - zapieprzalismy to the moon i bylo coraz lepiej, nawet udalo sie po zniesieniu kontroli granicznych pozbyc wiekszosci patusow i elementu.
Ten kraj nie byl idealny ale zapieprzalismy jak Kubica - niestety nikt nie wiedzial ze czeka na nas nieslawny zakret w Ronde di Andora...

I znow lapie mnie wku#w jak sobie mysle, gdzie teraz moglibysmy jako narod byc. Ile kolejnych krajow bysmy przescigneli pod wzgledem bogactwa per osoba? Moze bysmy juz wyprzedzili Hiszpanie, Estonie, Litwe, moze nawet zblizali sie do Wloch?
Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?
Moze powoli zaczynalibysmy odczuwac jak to jest byc 'bogatszym' europejczykiem jadac na wakacje?
Moze zaczynalibysmy sie liczyc na arenie miedzynarodowej i brano by nas bardziej pod uwage?

Moze, moze... niestety, ale patusy, nieroby, emeryci, debile i pociotki wybrali nam wszystkim inna przyszlosc - przezryjmy to co wypracowalismy, a po co sie rozwijac! Zyjmy chwila i rozkradnijmy ten kraj, byle nam chociaz przez chwile bylo lepiej! W koncu najwazniejsze jest moje tymczasowe egoistyczne dobro, ktore za chwile i tak obroci sie przeciw mnie.
To wlasnie ci ludzie udupili nas na dziesieciolecia (chyba nie myslicie ze nawet jakbysmy dzis wszystko zmienili to wyjdziemy z tego szybciej niz za 10-20 lat?). To wlasnie pospolstwo i ograniczone, egoistyczne dzbany podatne na manipulacje niczym ci kupujacy garnki za 40k pozwolilo na dojscie do wladzy warcholstwa + powolna zmiane tej krainy w dyktature.

Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.

#pis #polska #oswiadczenie ##!$%@? #takaprawda #niepopularnaopinia #bekazpisu #bekazpodludzi
Pobierz m.....0 - Ehh za kazdym newsem o tym co odpie#dalaja pisowcy czuje wku#w.
Przypomnij...
źródło: comment_1661591218lZQ5dKiSCpRAdq2hMh0LaT.jpg
  • 137
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@marcooo80: nie no wiadomo że za ryżego to byśmy mieli super stosunki z niemcami i zakontraktowany gaz ze wspaniałej rosji, raz na jakiś czas byśmy szczeknęli, że może kacapy nie powinny najeżdżać suwerennego państwa, ale tutaj angele merkele by zaraz nasz rząd do pionu postawiła, że to tak nie ładnie do wielkiego partnera biznesowego tak skakać xD
@marcooo80: bierze #!$%@? i co dalej? Ludzie mają w tym kraju w dupie gospodarkę i drożyznę, ważne żeby iść na protest tęczowy bo wiadomo że na ulicach są kamieniowani XD. Już była próba na wykopie pokazania sprzeciwu to skończyło się na zrobieniu discorda i tam próby utworzenia stowarzyszenia uczącego pisowski beton o podstawach ekonomi. Nauczyciele zarabiają mniej niż kasjerzy a czy ich teraz ktoś poprze podczas protestu? Nie.
To społeczeństwo musi
@marcooo80: #!$%@?. Piszesz jakby to była tylko wina rządu. Nie, wina jest też po stronie obywateli. Polacy kochają komunę. I sukcesywnie do niej dążą. Po prostu jeszcze oprócz tego lubią kościółek i żreć, dlatego wybierają katozamordystów i rozdawaczy hajsu. Żeby coś się zmieniło, to ludzie muszą się zmienić. Sama zmiana rządu nie pomoże w niczym
ale za to geje nie mogą chodzić za rękę.


@jaroty: sęk w tym że mogą bo nawet z takimi rzeczami PiS nie dał rady xD

mimo że przez 8 lat swoich rzędów nic nie zrobili


@Volki: To nadal lepiej niż większość rządów. Nic nie zrobili i pozwolili Polsce się rozwijać nie #!$%@?ąc się w jej rozwój. Za PO nie było 3 systemów podatkowych w ciągu roku.

To nie państwo rozwija
@marcooo80: NASZA NOWA POLSKA

Cel nadrzędny: rozwój państwa i dobra obywateli

Oszczędności w Państwie

- zmniejszenie liczny pracowników administracji a zwiększenie automatyzacji
- koniec z defraudacją państwowych pieniędzy i łapówkami
-opracowanie sprawiedliwych podatków dla firm
-koniec szarej strefy
-zwiększenie liczby pracujących Polaków i Polek

Priorytety:
- postawienie na rozwój nowoczesnych technologii
-służba zdrowia i szkolnictwo do znaczącej poprawy
-otwarcie się na zagranicznych pracowników w branżach w których brakuje polskich pracowników
-sport
Ja wam tego nie zapomne - bo to wy mnie zmusiliscie do zycia w tym syfie i rowni pochylej. To wy bierzecie moje pieniadze z kieszeni zeby sie nazrec i za moja kase wprowadzic tu brak wolnosci, inflacje, nepotyzm i rozdawnictwo. To wy jestscie odpowiedzialni.


@marcooo80: Jestes odpowiedzialny tylko za swoje zycie. Jak sie Tobie w Polsce nie podoba, to zapraszam na emigracje.
z przerwa na maly postoj w 2005)


@marcooo80: ale Ty wiesz, że w tamtym rządzie to był i Radek Sikorski i Zyta Gilowska? I rozdawnictwo było, ale to bardziej LPR pod Giertychem wspierało np. becikowe, a nie PiS.

Moze juz bysmy mieli 2 elektrownie atomowe i bezpieczenstwo energetyczne?


Ja wiem, że wyborcy mają krótką pamięć i ja się zgodzę, że pis nas wprowadził do bagna, z ktorego się będziemy wygrzebywać całe