Wpis z mikrobloga

Oferuję cichodajkom na datezone po 500-800zl za głupi numerek i żadnej nie idzie znaleźć nosz ja pier ()
Wczoraj byłem ustawiony z jedną. Stara jak świat bo 29lat ale figurę miała mega. Pięć stów zaoferowałem za numerek.
Zgodziła się, byliśmy ustawienia ale im bliżej spotkania tym więcej ale zaczęło wychodzić. Najpierw zgodziła się u niej w mieszkaniu spotkać a potem nagle zmieniła zdanie i powiedziała, że nie będzie obcych typów zapraszać i ona załatwi hotel, więc się zgodziłem.
Potem chciała ode mnie zdjęcia, to dałem jedno z uciętą twarzą to ona chciała więcej zdjęć mimo że sama mordy na swoim zdjęciu nie pokazała....
To ja jej mówię żeby ona pokazała, ona że nie a chce moje, bo musi się upewnić że jestem obcą osobą.
To ja jej powiedziałem by podała chociaż imię i zapewniłem że się nie znamy. I kontakt się urwał.

Nie wiem, niedługo zacznę płacić za możliwość obmacania kobiety, no ja #!$%@?, czemu tak ciężko laske za hajs nawet znaleźć.....

Życie introwertycznego nie chada bez znajomych to jest celibat murowany….

#tinder #divyzwykopem #rozowepaski
  • 26
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: nie mam zielonego pojęcia gdzie takowych szukać.
Jeżeli lasek nie ma na typowej stronie dla div to prawdopodobnie i tak ceny ma wysokie.

W sumie to mnie też to ciekawi jak ludzie znajdują te laski na sponsoring , sugardaddy czy inne wymysły
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: kochany wujku, a gdzie jest pewniej? No i raz korzystałem i nie było scamu. Nie chciała kasy z góry, zdjęcia identyczne jak w realu. Może trochę prostacka była, ale nie miałem przy sobie pierścionka zaręczynowego. Tym razem.To była mała miejscowość, może dlatego.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: 500-800zl to z duża stawka ja zawsze na początku pytałem czy są zainteresowane spotkaniem sponsorowanym i potem dopytywałem ile chcą za godzinne i prawie zawsze proponowały 300-400.
Na erodate panny częściej odpowiadały mi na wiadomości moim zdaniem to lepsza strona niż datezone. Ja chce zdjęcie twojej twarzy to wysyłasz bez gadania ,mnie prawie każda pytała czy pokaże jak wyglądam
bo miałem profil bez zdjęcia. Umawiaj się najlepiej na już(za godzinne
  • Odpowiedz
ja zawsze na początku pytałem czy są zainteresowane spotkaniem sponsorowanym i potem dopytywałem ile chcą za godzinne

Na erodate panny częściej odpowiadały mi na wiadomości moim zdaniem to lepsza strona niż datezone


@malymloteczek: Erodate ma zakaz w reagulaminie oferowania sponsoringu. Sam kiedyś miałem tam konto (z ciekawości ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i dostałem upomnienie. Coś się zmieniło??
  • Odpowiedz