Wpis z mikrobloga

Oferuję cichodajkom na datezone po 500-800zl za głupi numerek i żadnej nie idzie znaleźć nosz ja pier ()
Wczoraj byłem ustawiony z jedną. Stara jak świat bo 29lat ale figurę miała mega. Pięć stów zaoferowałem za numerek.
Zgodziła się, byliśmy ustawienia ale im bliżej spotkania tym więcej ale zaczęło wychodzić. Najpierw zgodziła się u niej w mieszkaniu spotkać a potem nagle zmieniła zdanie i powiedziała, że nie będzie obcych typów zapraszać i ona załatwi hotel, więc się zgodziłem.
Potem chciała ode mnie zdjęcia, to dałem jedno z uciętą twarzą to ona chciała więcej zdjęć mimo że sama mordy na swoim zdjęciu nie pokazała....
To ja jej mówię żeby ona pokazała, ona że nie a chce moje, bo musi się upewnić że jestem obcą osobą.
To ja jej powiedziałem by podała chociaż imię i zapewniłem że się nie znamy. I kontakt się urwał.

Nie wiem, niedługo zacznę płacić za możliwość obmacania kobiety, no ja #!$%@?, czemu tak ciężko laske za hajs nawet znaleźć.....

Życie introwertycznego nie chada bez znajomych to jest celibat murowany….

#tinder #divyzwykopem #rozowepaski
  • 26
@malymloteczek: Ja miałem w zdjęciu plik pieniędzy i w opisie, że oferuje spotkanai sponsorowane, to usuneli mi opis, zdjęli profilowe i dostałem ostrzeżenie xD No ale poza tym administracja chyba nie prześwietla konwersacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kleyio: w konwersacji możesz rozmawiać o czym chcesz. A naciągaczke na przedpłaty zgłaszasz razem ze screenem i blokują konto na ogół.
A propos pytania o wyłudzanie to sposobów na scam jest więcej. Ja na przykład słyszałem, że gość poszedł do hotelu, wlazł po prysznic a panna wyszła sobie w tym czasie z kasą. Możesz też spotkać kogoś więcej niż tylko pannę albo jak zostawisz kasę to przyjdzie jakiś kark z aferą