Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Skoro tak się ubierają to znaczy, że chcą, żeby na nie inni patrzyli.


@Julka_ACAB_BLM: Ja myślę, że niektóre mogą się tak ubierać, bo im wygodniej i chłodniej. I mogą mieć w dupie czy patrzysz i czy Ci się to podoba.
Co oczywiście nie zmienia faktu, że niektóre faktycznie robią to celowo, tak jak piszesz.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard @Julka_ACAB_BLM: jak ktoś twierdzi, że to szczucie ciałem czy robienie z siebie obiektu seksualnego, to niech sam założy stanik w trzydziestostopniowy upał i poczuje jak mu pot płynie spod cycek xd Jak ktoś nie ma dużych piersi wymagających podtrzymania to brak stanika często będzie po prostu wygodniejszy, szczególnie w wysokich temperaturach. Szczucie ciałem xd
  • Odpowiedz
Porównałeś genitalia z sutkami i powiedziałeś że niczym to się nie różni. Może porównaj części ciała które faktycznie się nie różnią czyli z męskimi sutkami.


@PochodnaFunkcji: u kobiet i u mezczyzn inne czesci ciala wzbudzaja pozadanie. Smiac sie chce z logiki ze cialo mezczyzny i kobiety rozni sie tylko fizycznie, a mentalnie to niby jest takie same? No nie. Rozne rzeczy nas podniecaja.
  • Odpowiedz
Może porównaj części ciała które faktycznie się nie różnią


@PochodnaFunkcji: strefy erogenne, może być?

dlatego kobiety powinny cośtam, bo mężczyźni są podatni.


@PochodnaFunkcji: nie zrozumiałeś

Kobiety ubierają się tak, bo maja w tym cel.
Prymitywny bo bazujący na najniższych ludzkich instynktach.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie to, ze te same kobiety mają później pretensje, że mężczyźni głupio zagadują.

I nie, to nie jest wyzwolenie.

Wyzwoleniem było wywalczenie równych praw
  • Odpowiedz
: jak ktoś twierdzi, że to szczucie ciałem czy robienie z siebie obiektu seksualnego, to niech sam założy stanik w trzydziestostopniowy upał i poczuje jak mu pot płynie spod cycek xd Jak ktoś nie ma dużych piersi wymagających podtrzymania to brak stanika często będzie po prostu wygodniejszy, szczególnie w wysokich temperaturach. Szczucie ciałem xd


@min_borda: a ja muszę chodzić w spodniach w upał i pocić jaja, bo krótkie spodenki nie przystoją
  • Odpowiedz
strefy erogenne,


@TheGreenBastard: Ty chyba nie wiesz co to strefa erogenna człowieku xD

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby nie to, ze te same kobiety mają później pretensje, że mężczyźni głupio zagadują.


Wiadomo, bo mężczyźni to bezmyślne zwierzęta które nie mogą decydować o sobie i reagują tylko na środowisko zewnętrzne. Kobiety za to tworzą środowisko zewnętrzne i są odpowiedzialne za to co mężczyzna zrobi i dlatego jak kobieta ubierze się tak jak
  • Odpowiedz
@anttrza: porządanie wzbudzają te części ciała, które są zakryte. W jakichś plemionach gdzie kobiety nie zakrywają piersi ich widok jest każdemu obojętny więc to żaden argument. Gdyby kobiety nie zaczęły kiedyś zakrywać piersi to ich widok by nikogo nie obchodził
@TheGreenBastard:

strefy erogenne, może być?

Stref erogennych na ciele człowieka jest mnóstwo, przykładowo szyja czy uszy mogą być takimi strefami, anatomicznie odpowiednikiem kobiecych sutków są u mężczyzn, niespodzianka, sutki więc
  • Odpowiedz
jest takie coś jak spodnie z domieszką lnu, albo całkowicie lniane, szczerze mogę powiedzieć że jest to lepsze niż krótkie spodenki


@Maceto: mi jeansy potrafią się przetrzeć po 2 miesiącach, spodnie lniane to miałbym jako jednorazowe.
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard:

Kobiety ubierają się tak, bo maja w tym cel

Zgadza się. Mój cel za każdym razem kiedy nie zakładam na siebie stanika jest jeden - wygoda. Noszenie staników latem, zwłaszcza z większym biustem, kiedy wszystko, co ściśnięte się poci, jest po prostu cholernie niewygodne.
I jako że rozumiem mniej więcej jak ten świat jest zbudowany, to nie oburzam się jak widzę zbłąkane spojrzenia, bo to zupełnie naturalne. Ale #!$%@?, że
  • Odpowiedz