Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A ja Wam powiem, że to wszystko wynika z pedagogiki wstydu. Ale nie w tej interpretacji, którą forsuje nam PiS. Masz się wstydzić swojego ciała to nam się #!$%@? do głowy od małego. Wstydź się ciała, wstydź się zachowania, wstydź się że żyjesz. Czemu nie możemy być jak Finowie chociażby. Od małego nauczeni i przyzwyczajeni do nagości ciała i że nie każda nagość ma znaczenie seksualne.
Ale pozytywne konsekwencje, w postaci wygody, braku odparzeń i plam potu, zdecydowanie są warte znoszenia tych negatywnych.


@niepamietammaila: Szkoda tylko że są ubrania, które pozwalają chronić się od słońca, ciepła i potu, niekoniecznie odsłaniając ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale skoro koniecznie musisz łączyć wygodę i eksponować damskie wdzięki, to śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko nie nwzywaj tego wyzwoleniem.
Czy patrzycie się wtedy na jej stojące sutki?


@SzubiDubiDu: W sumie to staram się nie patrzeć na takie kobiety.
A zdjęcie z przykładu, to idealny przykład szczucia cycem, aby skupiać na sobie atencję spermiarzy i żadne argumenty w stylu upał i wygoda w tym wypadku tego nie zmienią.
@Tymajster:

Każdy chłop sobie rzuci okiem na taki sutek u jędrnej piersi i myśl sobie co chcesz

Jakim cudem udało ci się przejść przez formularz rejestracyjny na wykopie przy absolutnie zerowej umiejętności czytania ze zrozumieniem? Ja w ogóle nie o patrzeniu piszę. Ba, jak w jednym miejscu o tym patrzeniu wspomniałam, to napisałam o nim tyle, że uważam to za całkowicie naturalne. Spróbuj przeczytać moją wymianę zdań z GreenBastardem jeszcze raz.