Wpis z mikrobloga

Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście religia, na którą nie chodzą wsadzona w środek coby ksiądz dobrodziej nie musiał wstawać za wcześnie na pierwsze zajęcia albo nie musiał siedzieć bóg wie do której czekając na ostatnie. FU kk, nie pozdrawiam.

W komentarzu druga lekcja.

#bekazpisu #bekazkatoli #bekazprawakow #religia #szkola
Pobierz jarosuaf - Dzieciaki (III klasa szkoła podstawowa) dostały plan lekcji. Oczywiście re...
źródło: comment_166178024414GPoJ04TTBVCl9aGt7Ve3.jpg
  • 209
@rennaissance: kiedy ostatnio robiłeś coś z dzieciakami 7-9 lat? Bo ja w te wakacje i te dzieciaki nic nie potrafią same zrobić, poza krzywdą patykiem sobie i koledze. Nie potrafią czytać, nie czają złożonych zdań, nie umieją się uczyć, a w nic grać. Jakieś makao, państwa miasta, głupie bierki? Nie ma opcji. Gra fabularna? "Nie wiem to tu pisze, nic nie rozumiem". Prosta gra we flagi? "Mnie się już nie chce,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antkowa: masz rację, ale to zasługa rodziców. Jeśli dzieciakowi od małego ogranicza się spotkania z kolegami, nawet w liceum odrabia się z nim lekcje, nie pozwala się na jakąkolwiek samodzielność, to potem są tego efekty ¯\_(ツ)_/¯