Wpis z mikrobloga

Cześć.

Miesiąc temu padło tu pytanie, czy ktoś uporał się z bezsennością naturalnymi sposobami. Ja chciałbym się dowiedzieć, czy jest tu ktoś, komu w ogóle udało się pozbyć zaburzeń snu?


Już tracę nadzieję, że cokolwiek uda mi się z tym zrobić. Komuś się to w ogóle udało? Jeśli tak, to tylko farmakologicznie? Ile trwało leczenie? Udało się już rozwiązać problem na dłuższą metę?

#bezsennosc
  • 4
  • Odpowiedz
@Sparky13: ja sie nie uporalem po 5msc leczenia takimi lekami jak mianseryna, kwiatepina, trazdon, zolpidem, estazolam, parogen i cital.. najlepsze efekty dawalo combo kwiatepina i miansa ale odstawilem bo przytylem 10kg.. jak ktos naturalnie sie pozbyl tego problemu to tak naprawde nigdy go nie mial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sparky13: a czy chodzisz spać i budzisz się regularnie? Masz dobre warunki do spania , wygodę i ciho? jak dużo gapisz się w ekrany, odstawiasz wszelkie ekrany na 3 godziny przed snem? Jak dużo czasu uprawiasz jakąś aktywność fizyczna, starasz się wycdzszi codziennie na spacer conanmniej? Czy radzisz sobie ze stresem czy nie radzisz ?

Jesli masz jakąś odpowiedź na NIE to najpierw to zmień
  • Odpowiedz