Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja Ty czytasz w ogóle to co piszesz zanim wyślesz? Najpierw płaczesz że jeśli ktoś wymaga żeby kobieta nie była gruba i tylko tyle to jest przegrywem bo normalni mężczyźni powinni mieć wyższe wymagania, a po chwili płaczesz że mężczyźni są płytcy bo za bardzo patrzą na wygląd
  • Odpowiedz
@Nowelizacja:

"eh, śmieje się z tego doklejenia xD Jak to mniej zarabiających? przecież mężczyźni podobno nie zwracają na to uwagi?"


Widzę, że z rozumieniem tekstu czytanego też jest u Ciebie problem.

"Kobiety z nadwagą? Większość mężczyzn takich nie chce za wyjątkiem tych, którzy się godzą z tym, że ze swoim wyglądem nie znajdą szpułej."


Pewnie, że najczęściej nie chcą, ale "większość mężczyzn" nie ma dużego powodzenia i jeśli chcą mieć związek,
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak:"Widzę, że z rozumieniem tekstu czytanego też jest u Ciebie problem."

@PoncjuszPijak: napisałam to bardziej zaczepnie, bo się trochę zirytowałam tym, że na moje (dość konkretne pytanie) twoja odpowiedź to w zasadzie: "i tak jakiś beciak bez wymagań się znajdzie". Ja ogólnie zgadzam się z tym, że kolor włosów nie jest najważniejszą cechą atrakcyjności, ale pytanie było o to, czy rzeczywiście mężczyźni mają tendencję do lubienia bardziej "sztucznych", z braku
  • Odpowiedz
Miałem kiedyś znajomą, która interesowała się analizą kolorystyczną, czy jakoś tak - dobieranie kolorów ubrań do cery/włosów/oczu, co pasuje, a co nie pasuje. Jak mi ten temat przedstawiła, to uznałem, że nie ma to żadnego sensu pod kątem zwiększania atrakcyjności, gdyż mężczyźni są na to zwyczajnie ślepi. Czasem, w przypadkach oczywistych może i widać, że ktoś źle dobrał kolory, ale drobne niuanse nie są wychwytywane przez męskie oko, bo takie pierdoły ewolucyjnie
  • Odpowiedz
Naprawdę mężczyźni nie lubią u kobiet koloru włosów tzw. "mysich"? Wolą mocno blonde lub mocno czarne?


@Nowelizacja: Mocny blond jak i mocny czarny kolor będzie wyraźny i będzie zachęcał konkretnych fetyszystów ale to bardzo wątpliwe żeby jakiś facet odrzucił młodą, szuczpłą i ładną dziewczynę tylko dlatego, że ma "mysi" kolor włosów a nie platynowy blond.
  • Odpowiedz
Mocny blond jak i mocny czarny kolor będzie wyraźny i będzie zachęcał konkretnych fetyszystów ale to bardzo wątpliwe żeby jakiś facet odrzucił młodą, szuczpłą i ładną dziewczynę tylko dlatego, że ma "mysi" kolor włosów a nie platynowy blond.


@CloudSpanner: ale ja nie twierdzę, że odrzuci. Pytanie jest o to, czy jest tendencja do preferowania przez mężczyzn takich kolorów włosów. Czyli jak są 2 takie same dziewczyny, ale jedna ma mysi kolor
  • Odpowiedz
Czyli jak są 2 takie same dziewczyny, ale jedna ma mysi kolor a druga jasny blond/czarny, to czy tendencja będzie do wybierania tej drugiej.


@Nowelizacja: Kiedyś trafiłem na eksperyment w którym faceci oceniali 3 kobiety w różnych "stopniach" makijażu.
1) bez
2) lekki
3) ostry i wyraźny

Kobieta bez makijażu była oceniania jako prawdopodobnie lekko chora, smutna itp.
Kobieta z lekkim makijażem była oceniana jako miła, naturalna.
Kobieta z ostrym i
  • Odpowiedz
@Nowelizacja:

Jeśli naprawdę Cię takie rzeczy interesują, to proponuję przeprowadzić własne badanie ankietowe wśród mężczyzn (najlepiej jakbyś jeszcze trafiła na docelową grupę) w sprawie hierarchii kolorów owłosienia, jak i istotności tej kwestii na tle innych wizualnych. Wykop nie jest do tego najlepszym miejscem ;)

" I mimo iż zgadzam się, że przeważa twarz i sylwetka, to wydaje mi się, że mężczyźni preferują akurat te "sztuczne" kolory włosów."


Obstawiałbym, że w środowiskach
  • Odpowiedz
Jeśli naprawdę Cię takie rzeczy interesują, to proponuję przeprowadzić własne badanie ankietowe wśród mężczyzn (najlepiej jakbyś jeszcze trafiła na docelową grupę) w sprawie hierarchii kolorów owłosienia, jak i istotności tej kwestii na tle innych wizualnych. Wykop nie jest do tego najlepszym miejscem ;)


@PoncjuszPijak: To są po prostu moje luźne przemyślenia. > Tendencja ta wynika z lenistwa ludzi i niechęci do pracy nad związkiem oraz do wstępnej selekcji partnera na bazie
  • Odpowiedz