Wpis z mikrobloga

ciekawi mężczyźni cię otaczaja


@szkalownik88: no właśnie piszę na podstawie wpisów na wykopie - jakbym miała się wzorować na własnych obserwacjach, to kolor włosów nieważny, figura nieważna (chyba że dużo otyłość), a twarz się liczy - tyle pod względem wyglądu u preferencji.
@Nowelizacja: tak się składa że np. ja najbardziej takie preferuje.
Nie jest to wymóg, ale jakoś tak się składa że ani blond ani czarne aż tak na mnie nie działają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Druga sprawa... Jeśli ktoś aż tak skupia uwagę na czymś tak prozaicznym jak kolor włosów, to raczej nie jest dobrym kandydatem na partnera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeden lubi, a drugi nie. Każdy facet jest inny i każdy lubi co innego. "Wszyscy mężczyźni to to", "żaden mężczyzna to tamto"... Życie to nie bravo girl.


@PiersKurczaka: no właśnie wpis jest przeciwieństwem wpisów pojawiających się na wykopie, w których się pisze, że mężczyźni nie znoszą "mysich włosów". Nie wiem, czy nie znoszą, ale z moich obserwacji wynuka że może woleliby by ich partnerki miały na głowie platynowy blonde lub kruczoczarne
@Nowelizacja:

Naprawdę mężczyźni nie lubią u kobiet koloru włosów tzw. "mysich"?

Naprawdę uważasz, że na to pytanie da się jednoznacznie odpowiedzieć? Nie da się. Jedni lubią szatynki, a inni #!$%@? kolegów.
Ale mogę ci powiedzieć, że sama mam taki mysi kolor i farbowałam się przez krótki czas na blond - nie przełożyło się to ani na wzrost, ani na spadek zainteresowania mną.
@TheGreenBastard: @PiersKurczaka: no ja niedawno wróciłam do moich "prawie naturalnych" mysich włosów Moim zdaniem wyglądam super, dodatkowo łatwiej utrzymać zdrowe włosy. A tutaj widzę już 3 wpis na wykopie, że "mysie włosy" są obrzydliwe itd. Dlatego piszę i niby wiem, że to aż tak nie wpływa na atrakcyjność, ale zdziwiło mnie to, że jest w ogóle hejt na taki kolor włosów (skoro nie jest aż tak ważny).
Naprawdę uważasz, że na to pytanie da się jednoznacznie odpowiedzieć?


@niepamietammaila: ja w sumie znam odpowiedz na to, co się im podoba. Wiadomo, że nie kolor włosów przecież. Jednak dla części to będzie mieć znaczenie, a ostatnio jest hejt akurat na mysie włosy. No chcę zobaczyć ich reakcję.
@Nowelizacja: I się tym nie przejmuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nawet lepiej dla ciebie, bo grono adoratorów zmniejsza się.

W sumie to jest dobry test, bo jeśli ktoś tak błahe fizycznej rzeczy stawia na pierwszym planie, to mąki z tego chleba nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)