Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:02:01, Środa, 31 sierpnia 2022. Imieniny: Ramony, Rajmunda, Bogdana. Słońce wstało dziś o 05:52. Świecić będzie 13 godzin i 50 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:42. Ciemna noc zapadnie o 21:07, ale gwiazd można wypatrywać od 20:20.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Powstań, Powstań do ...
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Cześć wszystkim,
Nie mogę się dobudzić dzisiaj od rana, co jest ()

Wczoraj mi się wydawało, że ktoś chodzi po schodach w mieszkaniu. W nocy weszłam na schodach na takiego tłustego pająka, że zaczynam podejrzewać, że to ten bydlak tak cały dzień tupał. Wczoraj byli u nas panowie od serwisu pieca i też wyciągnęli dwa dorodne pająki ze środka urządzenia (i jedną ćmę), ale tamten ze schodów to
@06m12 @amerciak @bialy_murzynek @Carbon_Solutions @Dziadekwnuczek @Dziesion @Hansim33 @Leisik34 @Marinero1 @mitchumi @omi-omi @Pelit @pepek614 @pieho @Piekny_Maryjan @RudzielecZakapowy @Wrzemian @zawodowi3c @zielarz @shitty_support: @micke:
@Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo:

Siemanko! Jak tam dzionek? Nie pozwolcie by zrana wam cos popsulo humor, w mysl zasady "miej wyebane, a bedzie Ci dane" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pelit - @06m12 @amerciak @bialymurzynek @CarbonSolutions @Dziadekwnuczek @Dziesion @H...

Dzień dobry!
Wakacje i po ptokach, jutro czas zaprowadzić Dziedziców do szkoły. Koniec dobrego, zacznie się lepsze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@shitty_support pająki w domu to zdrowy dom jak mówi stara mądrość ludowa, czy tam starożytni Etruskowie tak mawiali.

Niedługo zaczynam weekend. Trzymajcie się. Cześć!

https://youtu.be/NMNgbISmF4I
Dzień dobry, w końcu mam wolny dzień

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Dzisiaj na spokojnie. Oddam ostatnie kwiaty, spakuje jeszcze jakieś drobiazgi, wszystko już mam załatwione, umowę, transport rzeczy, nawet w pracy powiedzieli, że nie będzie problemu, żebym miała wolne weekendy na studia. Teraz tylko czekać na wyniki z Polibudy,