Wpis z mikrobloga

Już jutro premiera, jako fan Tolkiena czekałem na to ponad 3 lata. I coś czuję, że to będzie zajebisty serial, a pierwsze recenzje utwierdzają mnie w tym przekonaniu. ()
mam wywalone na różnice w scenariuszu i kolor skóry aktorów - to jest produkcja rozrywkowa a nie rekonstrukcja historyczna. Ale jak u kogoś widok czarnego elfa powoduje traume, to niech poprostu nie ogląda xd
tak samo mam nadzieję, że dotrzymają słowa wszczyscy ci którzy zarzekali się, że nigdy nie obejrzą tego "gówna" xd
#lotr #amazon #ringsofpower
gtk90 - Już jutro premiera, jako fan Tolkiena czekałem na to ponad 3 lata. I coś czuj...

źródło: comment_1662044415xn8UAK0kmmskeyIlkOJmQ0.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@gtk90: Na początku jeszcze broniłem czarnego elfa itd. Ale im więcej dostałem informacji, wywiadów czy przecieków w jakim kierunku idzie ta historia, to jestem delikatnie mówiąc sceptyczny. Cos czuje że będzie lipa i na drugim sezonie skończą serial.
  • Odpowiedz
  • 1
@gtk90 Ja nie obejrzę. Raz zaufałem Wiedźminowi. Never again. Z Tolkiena zdawałem maturę ustną i nie chcę widzieć co z tym zrobili.
  • Odpowiedz
@1349: już obejrzałem te dwa odcinki. Twórczość Tolkiena widzę w świecie przedstawionym razem ze swoją kosmogonią, mieszkańcami i niektórymi postaciami, które póki co się pojawiły. Ale to jest oczywiste. Oprócz tego, myślę, że główną wspólną cechą książek i serialu jest dualizm konfliktu jaki panuje w Śródziemiu, czyli dobro walczy ze złem, trochę naiwne ale bardzo charakterystyczne dla Tolkiena. To pewnie będzie główna oś wydarzeń, mam tylko nadzięje, że scenarzyści trochę to
  • Odpowiedz