Wpis z mikrobloga

No elo, dzwoniłem dzisiaj do Rzecznika Praw Konsumenta i generalnie trzyma on linie Lidla, że słusznie mi odmówili(xD) bo mogą powołać się na zasady moralne i wychowanie w trzeźwości (xD). Mimo że prawo im zabrania takich praktyk, taką sprawą UOKIK się nie zajmie. Na pytanie czy mogą tak sobie ustalić że będą sprawdzać osoby wyglądające na poniżej 30 lat, wleciał argument że widocznie młodo wyglądam.(xD) Do tego wleciał argument typu ad dziecium (bedziesz miał to zrozumiesz gówniarzu). Po kilku minutach odczułem że ta rozmowa jest bez sensu, więc już nic nie argumentowalem, tylko chciałem się upewnić że jedyną opcją na jakąkolwiek interwencje jest interwencja doraźna policji gdy poczujemy że kasjer popełnia wykroczenie. Mimo wszystko ktoś tam w Lidlu zaobserwował że ten proceder spotyka się z niechęcią bo dostalem info, że Lidl już dzisiaj nie robi problemów z częścią piw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/67465687/za-namowa-osob-na-pw-krece-malysza-dalej-niech-jak/

@Gniewek89, @Shamson, @niechcacy, @mannoroth, @Glikol_Propylenowy, @boleslaw_krzywosuty, @Lonelej, @szasznik, @Admc, @Emulsja, @StatekKosmicznyZiemniaki, @BrainDamageWaffle, @Niekumaty_, @Budo, @watss, @drakopl, @darvd29, @SzemranyInkub, @v3elem, @ksanthippe, @Staraagrafka, @adekad, @Ku3a, @Waleczny_Kalafior, @Adrian77, @maattteo, @hugoprat, @donrumatatata, @Hazyl, @janusz-lece, @sowiq, @Amishia, @SirSith, @lomszyk, @anotherguy, @projectcj, @lucardisx, @przegro_pisarz, @vieveble, @depmod, @Jaal0504, @alyaoo, @lipson, @Steasy, @Kuork, @LittleChad, @Ipsy, @Xyle, @Meteor100, @parowka_sojowa

#lidl #afera
DocentJanMula - No elo, dzwoniłem dzisiaj do Rzecznika Praw Konsumenta i generalnie t...

źródło: comment_1662058038r02Wwnr3nx8aVXe9l2wVDo.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@albert107: własnie tym co mu odpowiedzieli, że promuje to alkoholizm to raz, a dwa, że 0,5% to wypije bachor 6 piw i będzie się czuł jak po jednym.
tylko nie gadaj, że a tam niech się bobel napije, bo:
1. od tego się zaczyna
2. niszczy to móżg
3. system nerwowy bachorów jest taki, że dużo rzeczy cieszy w życiu, nie tak jak u starca , więc nie warto go znieczulać
  • Odpowiedz
@deziom:

ogolnie ta cala akcja z lidlem i jego kontyunacja w uokiku to straszny przyklad do czego doprowadzilo wybicie inteligencji polskiej podczas 2 wojny światowej, nic tylko #!$%@? z tego bantustanu
  • Odpowiedz
@eternalzz: 6 piw bachor wypije? xD 3litry płynu? Przędzej zwymiotuje od gazu niz cokolwiek poczuje. Z resztą nawet jeśli ma te maksymalne 0,5% to tempo żeby cokolwiek poczuć pewnie byłoby na granicy zatrucia sie po prostu nadmiarem wody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Docent_Jan_Mula: nie znają się tam, poważnie. xD

Na studiach miałem praktykowałem w jednej z kancelarii adwokackiej. Dostałem na początku sprawę dotycząca rękojmi. Jak to każdy świeżak - dostałem pismo drugiej strony, które jak wiadomo kontestowało moje stanowisko no i tak się przejąłem treścią tego pisma, że myślałem, że może rzeczywiście nie mam racji. Szef zostawił mi 100 procent samodzielności więc nie mogłem liczyć na pomoc z jego strony i musiałem sam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternalzz: ale piwa 0% od kilku ladnych lat maja wlasnie 0%

Zreszta nawet nie wiem który bachor ważący te 50kg wypije 6 piw każde po 0.5% to się predzej przekręci na nerki niz #!$%@? xD to jest 3% alko, już lepiej zulowi dać piątaka zeby kupil amarene.
  • Odpowiedz
@parowka_sojowa:
@Rabusek: @Glikol_Propylenowy: @drakopl:

rozwieje wasze wątpliwości ;) to jest oficjalne stanowisko uokik. nie mam w tej chwili czasu szukać, ale zbliżony poziom #!$%@? zaprezentowały różne inspekcje handlowe. dodam, że nie pisałem tego jako osoba prywatna (co zresztą widać po kawałku adresata), a zawiadomienie zawierało obszerną i złożoną analizę prawną tematu. temat drążyłem również w drodze dostępu do informacji publicznej, udało mi się też doprowadzić do interpelacji poselskiej
Karoleer - @parowkasojowa: 
@Rabusek: @GlikolPropylenowy: @drakopl: 

rozwieje was...

źródło: comment_16620706420a7gMK5FXjZ9BBKvDIh7LW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@eternalzz: @albert107: ale co ręce opadają przeciez on ma rację, poczytaj sobie o epidemii otyłości wśród dzieci w polsce, jest największa w europie, a ty masz czelność mówić, że 'tylko' cukier? Hahahah no hit #!$%@?, wiesz ile chorób wiąże sie z otyłością? Wiesz jak ciężko prostować złe nawyki żywieniowe z dzieciństwa w dorosyłym życiu? Wiesz jak szkodliwy społecznie jest nadmiar cukru w jedzeniu i piciu? Wiesz jaka jest norma cukru
  • Odpowiedz
@eternalzz 0.5% to tylko wymóg prawny a współczesne piwa 0% mają go pomijalnie mało. Gdyby w przepisach jako napój bezalkoholowy był zdefiniowany napój nie zawierający alkoholu to niepełnoletni nie mogliby kupić nic zawierającego cukru. Nie mówiąc już o śladowych ilościach etanolu występujących w wyniku procesu produkcyjnego.
  • Odpowiedz