Wpis z mikrobloga

Ile dajecie rady się uczyć po godzinach? U mnie to jakoś blado wypada, kończę pracę po 17:00, szybki obiad, jakiś spacer żeby zobaczyć słońce, wrócę do domu poćwiczę chwilę, prysznic, chwila na gierki i zostaje tylko tak średnio 1-2h na naukę przed snem.

Czuję, że to trochę wolne tempo rozwoju.

#programowanie
  • 7
@steppenwolf90: No tak 1/2h dałbym radę się uczyć po pracy, ale zdecydowanie wolę uczyć się w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż w sumie, to czego się uczysz po pracy? Jest coś czego w trakcie pracy nie dasz rady ogarnąć?
Po pracy sie odpoczywa


@dac14: w IT o to ciężko, będziesz w plecy jeśli chodzi o nowe technologie, rozwiązania itp.

chociaż w sumie, to czego się uczysz po pracy?


@maciej__: różnie, teraz zmieniam pracę i zamiast czystego c++ będę miał miks c++ i pythona, więc muszę coś poogarniać pythona, do tego przydadzą mi się jakieś zagadnienia z sieci/elektroniki, a już zapomniałem trochę tego
@steppenwolf90: wszędzie nowe technologie, ale chyba tylko w ogłoszeniach, bo potem idziesz do pracy i masz legacy i stare strupy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym szkoda życia, u mnie z wiekiem przeszła chęć ciągłego rozwoju
@steppenwolf90: To zależy, każdy wie ze trzeba się rozwijać w tej branży ale ja za bardzo szanuje swoj wolny czas żeby po godzinach siedzieć i się uczyć niewiadomo ile. Uczę się i rozwijam w pracy. Jak mi na to projekt nie pozwala to go zmieniam. Przy obecnej sytuacji na rynku i technologiach przy jakich pracuje to żaden problem