Wpis z mikrobloga

@Adaslaw: głupie pytanie, przecież od handlarza respiratorami kupują już broń. Trzeba dywersyfikować źródła na wypadek jakby któryś handlarz przypadkowo umarł. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Adaslaw: okoliczności były wyjątkowe. Nie ważne od kogo ważne żeby kupić. Nie wiem czy wiesz ale handlowanie bronią nie jest czymś złym. Mam kolegę który to robi. Nie widzę w tym problemu żeby z nim np pić wódkę.
  • Odpowiedz
@Adaslaw: Ponieważ respiratorów wtedy w ogóle nie było na normalnym rynku, bo wcześniej przez klka miesięcy wszystko skupiwali chińczycy, jednocześnie lockdown w Azji zatrzymał wszelką prodykcje.
Swoją drogą ciekawe, że już nikt nie pamięta co było 2 i pół roku temu.
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy kiedyś poznamy powód czemu PiS kupił respiratory od handlarza bronią, zamiast od handlarza respiratorami.


@Adaslaw: Jakby mieli swojego handlarza respiratorami to by od niego kupili. Oczywiście i w tym wypadku nie było by ani respiratorów, ani pieniędzy. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Adaslaw przecież z obcymi nie będą robić interesów. Jeśli oni wygrają wybory jeszcze raz to jesteśmy zgubieni. Nasrali każdemu Polakowi do ryja. Jestem ciekaw ilu to przełknęło.
  • Odpowiedz