Wpis z mikrobloga

podp.ierdalanie memów to jedno, ale bezczelne wycięcie z niego Waszych nicków to już przegięcie ( _)


@malaszuu_: Ja liczyłem, że to wyjdzie poza Wykop, żeby sobie uczestnicy zobaczyli tak na jednym obrazku, jaką kaszanę odwalili. (Chociaż z drugiej strony coś się dzieje i jest co oglądać.) A jeśli chodzi o nicki, to prawdopodobnie dlatego, że insta wymusza kwadratowe obrazki, ucięło grafikę z lewej strony też. Ewentualnym następnym razem
@Rosalinea: Sporo pracy jednorazowej jest już zrobione, szablon, zdjęcia, od brudnopisu daleka droga :) Jeśli tylko nie będę bardzo zajęty w piątki i będzie ostre knucie (a już po zajawce następnego odcinka widać, że będzie), to dam radę, narzędzie, którego użyłem (pierwszy raz) jest autentycznie dobre, dlatego zostawiłem znak wodny, jak już jest gotowy szablon, to teksty i strzałki szybko idą.
BigShow - @Rosalinea: Sporo pracy jednorazowej jest już zrobione, szablon, zdjęcia, o...

źródło: comment_1662145220yWM4gnyEk0A59n7MT5Hast.jpg

Pobierz
@BigShow: Uff..udało się odczytać. Super to zrobiłeś.
Kliknięcie w obrazek nie pomoże w odczytaniu...W nowej karcie deczko lepiej, ale też za drobne te literki do odczytania(pomyśl o powiększeniu ich) Dopiero jak się w nowej karcie powiększy to można czytać, ale wtedy trzeba suwakiem przesuwać. Nie lepiej zamiast miniaturki normalną grafikę wklepać tu? Nie trzeba by było tych wszystkich kombinacji z powiększaniem

ps. Czekamy na więcej( ͡° ͜ʖ ͡°
Nie lepiej zamiast miniaturki normalną grafikę wklepać tu?


@crazy_frog: Ja wrzucam wyłącznie dużą grafikę, to Wykop automatycznie robi miniaturkę. Obsługa obrazków na Wykopie jest archaiczna w porównaniu z nowoczesnymi forami i nie tylko ona ¯\_(ツ)_/¯