Wpis z mikrobloga

Czasem nie rozumiem mojego ojca. Szedł z psem na spacer, psina coś wyczuła i rzucił się do kopania prawie łapiąc mysz polną. Ta mu zwiała i zostawiła za sobą dwa takie małe młode a mój ojciec postanowił je wziąć do wiaderka i nam pokazać xd. One takie przerażone, jeszcze ślepe i aż się wydaje że nie żyją. Później kazałem ojcu odnieść małe gdzie je znalazł do tej norki. No to on tak zrobił a tam na miejscu przy norce już czekała wkurzona matka i po tym jak ojciec odłożył te maluchy to ona wzięła ich dwóch naraz do pyszczka i poleciała w dół.
#zwierzaczki #zwierzeta #myszy #szczury #krolszczurow #rodzina #macierzynstwo #prawdziwahistoria #truestory
Kagernak - Czasem nie rozumiem mojego ojca. Szedł z psem na spacer, psina coś wyczuła...

źródło: comment_1662531715yUjF8kq9p2lRPV3DuGS6QF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Czasem nie rozumiem mojego ojca. Szedł z psem na spacer, psina coś wyczuła i rzucił się do kopania prawie łapiąc mysz polną. Ta mu zwiała i zostawiła za sobą dwa takie małe młode a mój ojciec postanowił je wziąć do wiaderka i nam pokazać xd.


@Kagernak: Co w tym dziwnego, że chciał coś dzieciom pokazać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kagernak: "wkurzona matka i po tym jak ojciec odłożył te maluchy to ona wzięła ich dwóch naraz do pyszczka i poleciała w dół."

#!$%@?, moja by rzygała na sam widok
  • Odpowiedz