Wpis z mikrobloga

  • 5165
Tak sobie myślę... Gdyby w 2009 roku TP S.A. nie została sprzedana do Orange i do dziś była w państwowych rękach to zamiast tysięcy kilometrów światłowodu pisowcy robiliby dziś modernizację budek telefonicznych XD
  • 100
  • Odpowiedz
@Wuja66: przecież tp to już koniec lat 90 jak prywatyzowali. I to tak skutecznie że przy okazji przypadkowo sprzedali świeżo skończony schron dowodzenia xD
  • Odpowiedz
Sprzedaż tpsa to było jedno z największych przestępstw gospodarczych ostatnich czasów. Została sprzedana infrastruktura krytyczna państwa, która ma znaczenie chociażby w czasie wojny.


@NielegalneKretowisko: pomijając już wyciąganie kasy z tpsa na logo francuskiej firmy...........
  • Odpowiedz
Gdyby w 2009 roku TP S.A. nie została sprzedana do Orange


@Wuja66:
A została sprzedana? Tam bardziej chyba chodziło o rebranding po wykupieniu przez tpsa 30% akcji Orange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wuja66 dodaj jeszcze ze orange ma w dupie rozwój sieci dalej i nie można nawet w mieście założyć swiatlowodu mimo że znajduje się on 200 metrow dalej.
  • Odpowiedz
@Wuja66: światłowody są finansowane z Unii, Orange sam z siebie by tyle nie budował. Z resztą kto współpracował z tę firmą ten się w cyrku nie śmieję. Oni nawet nie wiedzą jakie kable gdzie mają.
  • Odpowiedz
@Wuja66: telekomunikacja i energetyka - 2 kluczowe strategiczne branże. Oddane za bezcen w zagraniczne ręce. Ja myślę, że jakby CIę oddali do innych rodziców to też byś na tym lepiej wyszedł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@Wuja66: ale te światłowody co teraz kładą po wsiach w całym kraju nie ma nic wspólnego z tpsa czy Orange, to jest właśnie państwowy projekt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Wuja66: op jest niedorozwojem? UE daje kasę na te kable ale no coś chwytliwego na PiS zawsze dostaje plusy. Przeciw infrastrukturze kanalizacji gazu czy prądu też jesteś?
  • Odpowiedz
@NielegalneKretowisko: Ale człowieku #!$%@? farmazony.

Widać, że chciałeś wywołać sztuczny ‚skandal’ w komentarzach.

Powiedz mi jaka to ta tajna infrastuktura szyfrowana była dostarczana przez TPse? Czy może ci się pomyliło z panią, która łączyła na zagraniczne połączenia?

Dawaj te dane, dokumentacje całą.
  • Odpowiedz