Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie ostatnio ogłoszenia dla analityków / inżynierów danych bo chce zmienić pracę i widzę, że już w niektórych ogłoszeniach są widełki na poziomie 30-50k na B2B, to jest w ogóle możliwe? Wymagania też nie są jakieś z kosmosu, znacie jakiegoś analityka / inżyniera danych z takimi zarobkami? #programista15k #programowanie #pracait #pracbaza #informatyka
dexterpol - Przeglądam sobie ostatnio ogłoszenia dla analityków / inżynierów danych b...

źródło: comment_1662632020hx3xVPBaquSsft8apWDT13.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@villager: Jak chodziłem na swoje pierwsze rozmowy o pracę to zawsze im mówiłem to co chcieli usłyszeć, w moim przypadku były to głównie bankowe korporacje a to strasznie sekciarskie środowisko. Chciałbym po prostu wykonywać dla kogoś usługi na kontrakcie i mieć w dupie te całe townhalle, OKR i inne gówna którymi zawracają dupe.
  • Odpowiedz
Moje doświadczenie to rok pracy w zagranicznej bankowej korporacji jako analityk danych i nie mam tak naprawdę jeszcze dobrego rozeznania na rynku


@dexterpol: ale oprócz tego jest coś jeszcze że po roku chcesz aplikować na seniora? czy po prostu robisz rozeznanie do czego można dojść po kilku latach...
  • Odpowiedz
@villager: Nie, nie chce iść na seniora, rok czasu to jest dosłownie nic, to dopiero okres rozeznania w ogóle czym jest ten zawód. Patrzyłem bardziej na ogłoszenia juniorów-midów. Znalazłem to ogłoszenie powyżej i wstawiłem tutaj bo po prostu to jest dla mnie szok, że po kilku latach w branży można już zarabiać bardzo pokaźne pieniądze. Druga sprawa to jest tak właśnie jak mówisz - robię rozeznanie na rynku gdzie można dojść
  • Odpowiedz