Wpis z mikrobloga

@100-letz: Od ujebywania się to są środki do ujebywania się, a nie żarcie lekarst garściami i zapijanie wódą. Naprawdę, nie rozumiem tego fenomenu, skoro ogarnąć dowolny sprzęt może każdy w dobie internetu, ale nie w tym rzecz. Szukam kogoś, kto odczuł dlugofalowe działanie tego leku, oczywiście dawkowanego jak Pan Bóg przykazał:)
  • Odpowiedz
@oppserwatorr: Nie trzeba zapijać wóda, 600mg na pierwszą dawkę i będziesz chodził od ściany do sciany, no ale to mniejsza z tym nie chodziło mi o cpanie, ten lek jest mocny i przynajmniej w pierwszych 3 tygodniach powinieneś czuć spokoj, usypia też dobrze tylko trzeba dobrać dawkę. Często ludzie raportują że po jakimś czasie efekt terapeutyczny maleje z powodu tolerancji.
  • Odpowiedz
@100-letz: Wiesz może, jak wygląda kwestia połączenia z alkoholem? Mówię na wypadek, gdybym jednak z kimś poszedł na piwo czy coś w ten deseń. W umiarkowanych ilościach spoko, czy nawet kieliszek szampana może krzywo zadziałać?
  • Odpowiedz
@oppserwatorr
Zerknij sobie na tag pregabaliny, to trochę się dowiesz. Głównie chodzi o to, że na jednych działa świetnie, na innych w ogóle. Bierz przez miesiąc i zobacz.

Mi po używaniu na noc, przepisał później na cały dzień i jest mi o wiele lepiej, gdy ciągle jest w organizmie.
  • Odpowiedz