Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Black Ops jedynka jeszcze żyje na pc? To ostatni cod jakiego kupiłem i pamiętam, że multi mi się bardzo podobało. Z tym, że ja w sieciowe fpsy jestem raczej niedzielnym graczem i lubię sobie pograć od czasu do czasu bez większej spiny. Po BO ogrywałem głównie BF i w czwórce było ok ale generalnie weterani wycierali mną podłogę. W BF 1 grałem od premiery i było już znacznie lepiej. Potem próbowałem jeszcze V ale jakoś mnie nie porwało i uznałem, że chcę coś na małych mapach. Na ps4 pograłem trochę w Black Ops 3 (fajne ale wolę coś mniej futurystycznego) i remaster pierwszego MW jak jeszcze miałem ps plusa i od dwóch lat nie grałem już dłużej chyba w żadnego fpsa multi. Codów wyszło tyle, że nawet nie wiem który ewentualnie brać.

Ten darmowy Warzone jest ok, żeby sprawdzić czy obecne call of duty są dla mnie (z myślą np. o nadchodzącym MW 2), czy raczej nie daje to porównania?

W tych nowych cod da się grać z botami jak w pierwszym Black Ops, żeby obczaić mapki i nie lamić z ludźmi?
#callofduty #gry #pcmasterrace
  • 8
@jandiabeldrugi: Z tego co wiem, MW2 ma być chyba na tym samym silniku wiec nie powinno się mocno różnic. Jakieś drobne zmiany chyba maja być, ze chyba nie będzie możliwości robić slide cancel, ale nie wiem. Za kilka dni mam betę z preorderu to będzie można wtedy zobaczyć
@Ralphs: W sensie no movement sie zmieni. Bardziej chodziło mi o feeling sztrzelania i ze gra będzie podobna. Movement faktycznie bardzo sie zmieni, jestem ciekawy jak będzie sie grało bez slide cancel. Z tego co gdzieś czytałem bunny hop ma być dalej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RapowyKondom: zagrałem kilka meczów i jaki jestem w to słaby XD Tzn. wiem, że w tak starych grach na serwerach zostali sami wyjadacze ale wciąż. Nigdy nie byłem dobry ale w TDM zazwyczaj plasowałem się w górnej połowie wyników. Teraz każdy mecz na szarym końcu. To nie jest gra dla starych ludzi ()

Dzisiaj pogram z bocikami na poprawę nastroju ( ͡° ͜ʖ ͡°