Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam: kto was utrzymuje gdy jesteście na neet? Nikt nie grozi, że was z domu #!$%@?? I serio tak po prostu siedzicie, nie próbując się w żaden sposób rozwijać?
#neet
  • 10
  • Odpowiedz
@Argonix: taa, bo matka zgadza się, żeby wnuczek położył łapę na spadku babci. Druga sprawa, spadek w postaci nieruchomości trzeba jeszcze utrzymać, a stałe opłaty przekraczają możliwości przegrywa, który klika w komputer. Posiadanie jakiegokolwiek spadku dla takiej ameby skończy się prędzej czy później jego wyprzedaniem albo rozpaczliwym poszukiwaniem roboty, gdy mamusia skończy utrzymywać. #!$%@?ć w internetach sobie możecie, rzeczywistości wyglada inaczej. Posiadanie nawet mieszkania po babce + wynajem oraz mieszkankę z
  • Odpowiedz
@Argonix: nie przeczę, że można mieć zawód syn/córka. Nie oszukujmy się jednak, takich rodzin jest garstka. Zdecydowana większość w tym przypadku ma zawód pasożyta. Zawsze się jednak zastanawiam kto w tym układzie jest głupszy. Nieporadni rodzice czy dziecko. Jeśli chodzi o mnie, to sam potrafię zadbać o siebie i nie jestem na utrzymaniu rodziny. Od takiego typowego neeta/przegrywa dzieli nas kosmos.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam: kto was utrzymuje gdy jesteście na neet?


@Nikwu: ja na ten przykład psze pana utrzymuję się z pańskich podatków, innymi słowy korzystam z mopsu. Także cieszę się, że się pan rozwija i zarabia duużo pieniążków, bo to oznacza dużo podatków z których korzystam jako neet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nikwu: dodam jeszcze parę słów, nie przeczytałam całego pytania bo jestem pijana. Czy ktoś mi grozi że #!$%@? mnie z domu? Nie, chociaż było parę akcji że matka w gniewie chciała mnie #!$%@?ć jak się dowiedziała że palę zioło, ale szybko się opamiętała. Jakby mnie #!$%@?ła to zostałabym bezdomna na 100%. Czy siedzę tylko na dupie i nie próbuje nic zmienić? Otóż nie w moim przypadku, szukam szkoły policealnej, najlepiej na
  • Odpowiedz
@D4Ru73K: po co się udzielasz na tagu?
nikt cię nie wołał, a twoje wypowiedzi niczego nie wnoszą - zatem to flood, spam, utrudnianie korzystania z portalu (poruszania się po wątku), takie wpisy i takich użytkowników należy zgłaszać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz