Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykałam się kilka razy z takim fajnym chłopakiem, podoba mi sie i innym koleżankom z resztą też, bo przystojny, wysportowany, wygadany, było miło itd ale jakoś nie pykło między nami #zalesie Jakiś czas temu dowiedziałam się od wspólnej koleżanki, że powiedział jej dlaczego nie próbował dalej ze mną tego ciągnąć. Powiedziała mi, że wg niego brak mi seksapilu, kobiecości i że nie wykazywałam inicjatywy. Nie wiem co to znaczy dokładnie, możecie mi podpowiedzieć? Ja mam 20 lat, a on 23. #zwiazki #randka #podryw #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321a8fad3843c24e38b1fe1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: No ale czego nie rozumiesz? Pewnie musiał wokół ciebie skakać, ciągnąć cię za język, inicjować wszystko, ty siedziałaś jak z kijem w dupie (stąd ten brak seksapilu), a tak jak pisali wyżej inni jakaś inna laska szybko przeszła z nim w intymną relację bez zbędnego pajacowania to kopnął cię w dupę. To nie są już te czasy, że facecie będą się silić na zdobywanie kobiet, a już w szczególności dobrej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania:

Chodzi choćby o flirt, zalotne spojrzenia, pocałunki
Nie tylko od niego, ale od ciebie też

Inicjatywa to chyba wiadomo, obie strony mają się starać, wychodzić z pomysłami. Obie strony mają pokazywać, że im zależy. Mogą to być pomysły na randki, na seksowna bieliznę, wszystko co was kręci.

Chodzi o to, żeby obie strony dzieliły się tym co lubią, gdzie, jak. Bo jak tylko jedna strona ma inicjatywę w takich rozmowach,
@AnonimoweMirkoWyznania trochę kiepską masz koleżankę, gdybym ja był na jej miejscu to gościowi powiedziałabym żeby się bujał a Tobie coś miłego kompletnie nie wspominając o tej "opini"
Dla jednego faceta seksowna będzie każda kobieta w mini dla innego bardziej seksowny jest intelekt, każdy z nas ma indywidualne upodobania do tego co jest seksowne więc nie przejmuj się jednostkowym przypadkiem