Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spotykałam się kilka razy z takim fajnym chłopakiem, podoba mi sie i innym koleżankom z resztą też, bo przystojny, wysportowany, wygadany, było miło itd ale jakoś nie pykło między nami #zalesie Jakiś czas temu dowiedziałam się od wspólnej koleżanki, że powiedział jej dlaczego nie próbował dalej ze mną tego ciągnąć. Powiedziała mi, że wg niego brak mi seksapilu, kobiecości i że nie wykazywałam inicjatywy. Nie wiem co to znaczy dokładnie, możecie mi podpowiedzieć? Ja mam 20 lat, a on 23. #zwiazki #randka #podryw #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6321a8fad3843c24e38b1fe1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
  • Odpowiedz
NE555overclocked: > Cytowany tekst...Powiedziała mi, że wg niego brak mi seksapilu, kobiecości i że nie wykazywałam inicjatywy. Nie wiem co to znaczy dokładnie, możecie mi podpowiedzieć? Ja mam 20 lat, a on 23.

Może chodzić o to że gość nie wyczuł oznak zainteresowania, jak gość przyzwyczajany do wyczuwania takich rzeczy podświadomie, to będzie to próbował określić jako brak seksapilu, kobiecości, chemii, itp..

Niektóre kobiety już tak mają że nie zachowają się
  • Odpowiedz