Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Dokładnie tak, jeszcze mamy czarnego Maina ( ͡° ͜ʖ ͡°) Delicja wazy coś w okolicach 4-5kg, Mango ma trochę ponad rok ale z 5-6kg luźno wazy, Demon na pewno ponad 6kg ale jest rok starszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mały edit: Demon wazy aktualnie 7.5kg ;)
@maikeleleq: Mojego kitku ojciec to mieszaniec ragdola z mainem. Moje kitku aktualnie waży coś koło 6,7 kg, ledwo rok skończył. Dość długi jest, ale poszedł po matce po wyglądzie za brytolami. Ojciec jego chyba jeszcze więcej ważył. Powiedz mi, te młodsze koty już uspokoiły się z żarciem? jedzą już mniej? Finansowo pewnie utrzymanie 3 dużych kotów do najtańszych nie należy?
Lujdziarski - @maikeleleq: Mojego kitku ojciec to mieszaniec ragdola z mainem. Moje k...

źródło: comment_1663393636FJpGCyneb3v94EpjrlffJq.jpg

Pobierz
@Lujdziarski: Ale ładny kitku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli chodzi o jedzenie to zależy, szybko im się karma przejada więc jak dostaną coś nowego to puszka w pół dnia znika + sucha karma a jej jedzą dość sporo, no i ragdoll w ogóle nie chce jeść mokrej, tylko sucha. Utrzymanie trochę kosztuje, jak robimy zamówienie to przeważnie w okolicach 200-300zł trzeba liczyć, a z dwa zamówienia w
@maikeleleq: mój gamoń wyrósł taki, podał się za matka ( ͡° ͜ʖ ͡°). To całkiem dużo, zwłaszcza ze sucha jedzą. Jak przeszedłem na mokra, to karmienie tego malpiarza wychodzi mi drożej. Tez mi wybrzydza często ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zooplusie zamawiasz? Przy tym jak licze to z 160 zł na same żarcie idzie
Lujdziarski - @maikeleleq: mój gamoń wyrósł taki, podał się za matka ( ͡° ͜ʖ ͡°). To ...

źródło: comment_1663394683XZe62gj8D9Lwby2YqYM3Br.jpg

Pobierz
@Lujdziarski: Swego czasu robiliśmy też BARF ale dużo roboty z tym było :/ Wszystko na zooplusie, już się przyzwyczailiśmy i staramy się tylko tam robić zakupy, punkty na zabawki same się nie zbiorą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrej jakości puszki niestety swoje kosztują, a u nas jeszcze groomer dochodzi czasami
@mondrymiszcz: Ale szczerze powiedz, to mam suchą schować? Delicja ma 4 lata i ma tak od
groomer


@maikeleleq: Na szczeście u mojego z sierścią nie ma problemu, bardzo mało mu wylatuje i nie ma długiej. No tak, Jaką firmą karmicie? U mnie głównie feringa, ale od czasu do czasu zamawiam inną. Teraz zamówiłem kilka puszek grau, ale średnio mu podpasowała
@Lujdziarski: zobaczysz jak tanio wychodzi sucha jak dostanie choroby nerek i zacznie szczać wszędzie tylko nie do kuwety ( ͡º ͜ʖ͡º) no i przy tej ilości kotów to zdecydowanie polecam barf, jest próg wejścia niestety ale jak już zaczniesz (i masz miejsce w zamrażarce) to raz w miesiącu w dwie godzinki robisz żarcia na miesiąc. Wyjdzie taniej niż suchą karmić a jakościowo to zrobiony na #!$%@?
do tego stopnia się nosi że zainwestowaliśmy w odkurzacz bezprzewodowy bo trzeba ogarnąć dom rano i wieczorem :/


@maikeleleq: świetna inwestycja, a dodatkowo możesz kupić zestaw ze ściereczkami elektrostatycznymi do podłogi, sprawdza się w przypadku sierści psów i kotów