Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: U mnie wild freedom jeden kot uwielbia , drugi nie chce ruszyć. Animonde z kolei pierwszy nie chce jeść a drugi wcina jak oszalały. Macs ciężko im wchodzi jak zgłodnieją to zjedzą od niechcenia. Za to smille uwielbiają , doline noteci premium , doline noteci natural taste. A najbardziej im smakuje wiejska zagroda więc ją w sumie najbardziej polecam xD
@ReeceWithouterpoon: zgadzam sie z Toba calkowicie. Odkąd moje koty przestały jeść suchy pojarm, skonczyl sie problem z chorobami pęcherza. Od 5 lat tylko puszki na zmianę z surowym, sparzonym wrzątkiem indykiem. Cieżko je było przestawić na surowe mięcho, ale się udało. Teraz uwielbiają. Niestety jestem za leniwa na prawilny barf, więc daje mięso z Felini Complete.
@ReeceWithouterpoon: najgorsze jest to, że weterynarze na ogół polecają suche. Nie wiem czy to spisek producentów karm, czy co… zawsze chcą mi wcisnąć royala. Trudno mi znalezc dobrego kociego weterynarza… w kazdym razie ns poczatku mojej kariery kociary, stracilam kocura karmionego tylko suchym, umarl na zapalenie nerek…
@Drobna my robimy barfa dla naszych trzech MC. Trochę jest z tym robienia, ale kosztowo najtaniej. Polecam elektryczna maszynkę do mięsa, bo ta ręczna to masakra ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SiDi: robisz barfa wedlug przepisu? Czyli ileś tam procent podrobów, ileś mięsa, do tego zmielone skorupki do jajek itd? Zawsze mnie to odstraszało.
@SiDi: No wlasnie mnie to odstrasza to laboratorium robienia barfa… dlatego daje surowe mieso z gotowym zestawem wiramin plus co jakis czas puszki. Najgorsze z moimi futrami jest to ze szybko im sie nudzi jedzenie i trzaba im ciagle zmieniac. Surowe mieso tez im sue nudzi po tygodniu ;)