Wpis z mikrobloga

Ostatecznym finałem jest whitepill. Czyli wyzwolenie. Bialckpill miał wam tylko pokazać parę prawd byście odpuścili i zapomnieli, a nie w masochistyczny sposob mesturbowali się swoją sytuacją na rynku matrymonialnym. Nawet jako high tier normie byście uznali, że nie warto. Kiedy wy mówicie cope, inni znajdują obie hobby, rozwijają się by trzepać kasę, ba nawet na divy chodzą, ale najlepiej jest walić konia do julek i wyć, że one nie dla was. Przecież i tak za pare lat się skończy ich prime time. Weźcie whitepill i wyzwolcie się. Blackpill przypomina eutanazję przy piciu domestosu. Macie po 20- 30 lat, czyli dla każdego oprocz mitycznego 1 % chadów zaczyna się beciekoawie. Wake up!!!!

#bluepill #redpill #mgtow #blackpill #whitepill #sigmamalegrindset #przegryw
Jarkendarion - Ostatecznym finałem jest whitepill. Czyli wyzwolenie. Bialckpill miał ...

źródło: comment_166340035811mXIgob2HJtRhrJQCOnpg.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Prawda nie potrzebuje potwierdzenia. Każdy blackpilowiec utkwił w procesie i go jeszcze nie ukończył(akceptacja rzeczywistości). Dlatego potrzebują pisać blackpilowe wpisy. Przynajmniej się chłopaki nie oszukują. Współczesna kultura nie uczy nas jak się akceptuje różne rzeczy, tylko jest wręcz przeciwnie uczy nas roszczeniowości. Dlaczego chad r00cha, a ja nie? Ja tak nie chce!! Procesu nie przyśpieszysz. Whitepill to jak ścieżka duchowa już ( ͡° ͜ʖ ͡°) akceptowanie
  • Odpowiedz
@Jarkendarion:

inni znajdują obie hobby, rozwijają się by trzepać kasę, ba nawet na divy chodzą, ale najlepiej jest walić konia do julek i wyć, że one nie dla was. Przecież i tak za pare lat się skończy ich prime time


Ale zajechało redpillem. Whitepill to stan kiedy nie potrzeba już hobby, kasy ani div. Widać, że nie przeszedłeś jeszcze nawet do blackpilla.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy tak jak lubi tylko, że nie nazywa tego hobby aby udowodnić całemu światu, że czymś się interesuje. Ma w to wywalone. Robi to co chce w danej chwili i na tyle długo na ile chce, nie spisze się na ,,pasje" jeśli jego ,,hobby" zacznie go nudzić (hobby to rozrywka, pasja to już poświęcenie ale z dodatkiem nabijania sobie ego bo się na czymś znasz). Taki człowiek jest wolny pod tym względem
  • Odpowiedz
@Eteres: @Jarkendarion: cała cywilizacja to praktyczne zanegowanie prymitywnej natury człowieka. Człowiek pierwotny był jednostką należącą do stada, notorycznie używał przemocy i zabijał obcych, zapuszczających się na jego tereny ludzi. Dopiero rozwój rolnictwa, podział pracy i współpraca z nim związna zwalczyły ten naturalny stan. Dlaczego uważasz, że nie dałoby się zwalczyć tych prymitywnych instynktów naturalnych wymienionych przez ciebie przez ucywilizowanie? W dzisiejszych czasach za pieniądz kupisz praktycznie wszystko, ale blackspermiarze będą
  • Odpowiedz
@zalogowany_user catpill to pewnie to, że kobiety bardziej kochają kotki (i bezinteresownie) od mężczyzn i że wolą być same z kotkami niż znaleźć sobie beciaka po 30stce, któremu według redpillowców powinien zaczynać się jego ,,prime time", szczyt SMV. Tzn. że i wtedy baby będą miały na niego wywalone jeśli nie jest chadem.

A robpill to znaczy, że dla kobiet ważniejsze jest to w czym pracujesz i jeśli jesteś pracownikiem fizycznym przy najniższej
  • Odpowiedz
@zalogowany_user jest jeszcze dogpill (to samo co catpill tylko, że z psem) i ja bym mógł osobiście wymyślić jeszcze horsepill (połączenie dogpillu z dickpillem, że kobiety tak naprawdę marzą o tym by poczuć ogromną końską knagę w sobie i stąd tyle koniar i zamiłowania u panienek do konii). To oczywiście też takie trollpiguły żeby się pośmiać :p

Jakby się postarał z wyobraźnią to możnaby było wprowadziç jeszcze alienpill. Jako, że p0lki mają
  • Odpowiedz
@bazookas_milborne: Wydaje mi się, że jest różnica między zmianą postrzegania swojego terytorium, a zmianą fundamentalnych potrzeb człowieka, zakorzenionych głęboko w jego biologii, której nie przeskoczy żaden rozwój cywilizacyjny (a potencjalna istota pozbawiona tych potrzeb raczej nie byłaby już człowiekiem i rozpatrywanie tego konceptu należy do sci-fi).
Zresztą wcale nie pozbyliśmy się żadnych prymitywnych instynktów i zachowań. Dalej toczymy między sobą wojny o zasoby, ziemię i kapitał, dalej przejawiamy instynkt stadny i
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że jest różnica między zmianą postrzegania swojego terytorium, a zmianą fundamentalnych potrzeb człowieka, zakorzenionych głęboko w jego biologii, której nie przeskoczy żaden rozwój cywilizacyjny (a potencjalna istota pozbawiona tych potrzeb raczej nie byłaby już człowiekiem i rozpatrywanie tego konceptu należy do sci-fi).


@Eteres: Oczywistym jest odczuwanie biologicznych potrzeb. Nie wyzbędziemy się potrzeby jedzenia, picia i snu. Możemy także sztucznie zaspokajać niektóre potrzeby dzięki rozwojowi technologii. Lecz technologia powoduje
  • Odpowiedz
#!$%@? jak ja w to wchodziłem to red pill obejmował to co teraz wszystkie pozostałe, a teraz młodzież sobie tęczę piguł wymyśla. Ja już nie wiem nawet co im ten red teraz oznacza i czym się od pozostałych różni.
  • Odpowiedz
@Eteres: Gościu weź sobie nawet porównaj głupi instynkt macierzyński. W dawnych czasach kobiety rodziły po 10 dzieci i to we wszechobecnej biedzie. Obecnie najczęściej rodzą 1-2, cywilizacja spowodowała na ludziach tę zmianę. XIX wiek cieszył się jeszcze sporym przyrostem spowodowanym rozpędem z czasów feudalizmu, lecz później ludzie zrozumieli, że zaspokajanie swoich prymitywnych instynktów odgrywa się na ich sytuacji materialnej. Powstała antykoncepcja, kalendarzyk etc. Chęć posiadania dziecki stała się bardziej marginalna.
  • Odpowiedz
@bazookas_milborne: To już brzmi jak troll. Ewentualnie mocno nie chcesz zrozumieć o czym pisze.
Nigdzie nie stwierdziłem, że potrzeba wyższych wartości nie leży w naturze ludzkiej. Ale w piramidzie potrzeb są na samym szczycie, a u większości obstawiam, że w ogóle nie występują.

Możemy także sztucznie zaspokajać niektóre potrzeby dzięki rozwojowi technologii.


Biorąc pod uwagę rosnącą liczbę samobójstw, spadek demograficzny, samotność i zmniejszone zadowolenie z życia, to nie bardzo nam to
  • Odpowiedz
@zalogowany_user ale dlaczego się naśmiewasz? Redpill i powiązany z nim blackpill to ideologie w dużym stopniu oparte na badaniach naukowych i codziennie obserwowalnych, schematycznych zachowaniach ludzi, które też często były badane naukowo. Jak chcesz szukać dowodów z czego to się wywodzi to odpal sobie kanał alexandra grace gdzie gość podaje Ci wprost linki do badań, albo poczytaj książkę o psychologii ewolucyjnej davida d.bussa (chyba takie nazwisko albo coś podobnego) i połącz wątki.
  • Odpowiedz