Wpis z mikrobloga

To było poważne pytanie! Próbuję zrozumieć cechy procesu decyzyjnego / zakupowego w którym ktoś wydaje 5,7k PLN za 60 Hz ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kurczakos1: dla mnie to jest niepojęte, że Apple (do niedawna) życzyło sobie 5k za 13 Pro, aby łaskawie mieć 120Hz, serio? Za 3300 złapałem Pixela 6 Pro i szczerze ciężko mi stwierdzić co tracę nie posiadając ajfona w porównaniu do wspomnianego fona.
@rsnbl: Odchodząc od cen, to zupełnie nie rozumiem hype na >60hz w telefonie. Na PC rozumiem - sam mam monitor 280Hz i drugi 144 ultrawide i pierwszy wykorzystuję tylko podczas partyjki w CS, z drugiego korzystam jako primary, ale na telefonie? Narzeczona ma oneplusa z większym odświeżaniem i pobawiła się kilka dni i stwierdziła, że w sumie nie widzi różnicy w codziennym użytkowaniu i tylko jej bardziej drenuje baterie i zmieniła
@rsnbl: Co z tego, ze ten pixel ma lepszy ekran, aparat, więcej pamięci, która można rozszerzać i wiele innych rzeczy skoro nie jest iPhone?

iPhone to nie jest najlepszy telefon, ale po prostu działa, do tego masz pełna integracje z reszta sprzętu bez żadnego dodatkowego softu i żadnej dodatkowej konfiguracji. Support tez jest mega długi, jak jest nowy system to go dostajesz od razu, obojętnie czy Twój telefon jest nowy, czy
3300 złapałem Pixela 6 Pro


@rsnbl: I również jesteś frajerem, jak całe społeczeństwo jesteśmy, bo daliśmy się przekonać, że kilka tysięcy za telefon to cena warta zapłaty xD