Wpis z mikrobloga

@kurczakos1: a mnie bardziej ciekawi co się dzieje potem jak już kupujący ogłosi całemu światu ile wydał na telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@yggdrasil: jedynie co można powiedzieć na 'plus' ajfona to elastyczność firmy przy łataniu exploitów co wynika z dedykowanego softu na kilka urządzeń. To co Ty wymieniłeś wpisuje się tak samo w standardy dobrego nowego telefonu za 1-2k bądź chociażby używanego iphone'a.
Prawda jest
zupełnie nie rozumiem hype na >60hz w telefonie


@hustle: możesz szybciej scrollowac fb/insta. I piszę poważnie, jest duzo przyjemniej. Wykopu nie dotyczy bo nie nadąża z doczytywaniem xD
A, no i przeszukiwanie dlugich pdfów, na przykład not katalogowych, szybciej idzie.
To zwykły, poprawny telefon z dobrym aparatem za dwie średnie krajowe.


@Grubogruby: No i spoko, mi pasuje. Przy okazji mogę sobie pisać SMS z komputera i jak zrobię zdjęcie to ono od razu jest na kompie. :)
Może Android teraz jest super dobry, lepszy od ios i ma te wszystkie rzeczy. Tylko po co mam się przenosić? Kiedyś używalem Androida i był bardzo słaby, pracowałem kiedyś nad rozwojem Androida jako systemu
Narzeczona ma oneplusa z większym odświeżaniem i pobawiła się kilka dni i stwierdziła, że w sumie nie widzi różnicy w codziennym użytkowaniu


@hustle: to najwyraźniej jest mało spostrzegawcza

Ja mam ustawione 120Hz i uważam to za jeden z lepszych ulepszeń w telefonach ostatniego czasu. Nie chodzi tylko o płynność ale taką przyjemną naturalność, lekkość ruchu podczas scrollowania. Telefon zwyczajnie wydaje się być szybszy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Felonious_Gru: No pewnie, fajnie. Tylko musiałeś to konfigurować, w iPhone wystarczy zalogować się do iCloud. :)
Nie potrzebujesz do tego żadnego dodatkowego oprogramowania, masz też schowek między telefonem, a komputerem. :)

No i pytanie, jaką wersję Androida miał Twój telefon podczas premiery i jaką ma teraz? Masz już 13? ;)
zupełnie nie rozumiem hype na >60hz w telefonie


@hustle: możesz szybciej scrollowac fb/insta. I piszę poważnie, jest duzo przyjemniej. Wykopu nie dotyczy bo nie nadąża z doczytywaniem xD
A, no i przeszukiwanie dlugich pdfów, na przykład not katalogowych, szybciej idzie.

@Felonious_Gru: Co #!$%@?? Chyba płynniej a nie szybciej wtf
@Iskaryota: ja sobie nawet teraz dla testu przełączyłem ze 120 na 60 i różnica jest niemożliwa do niezauważenia. XD
Jak tydzień temu siedziałem na telefonie mamy 60hz to myślałem, ze on się tak „zacina”, bo ma dwa lata, a to po prostu Hz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)