Wpis z mikrobloga

@SamiS: @Cygan_Wojtus: @twojstary2009: @s---k:
1- Każdy może sobie oglądać co chce.
2- Jeśli coś Ci sprawia przyjemność to oglądasz to i się nie zastanawiasz czy to się komuś podoba czy nie (chyba, że masz paranoję jakąś.)
3- Każdy pisze na wykopie jak coś jest dla niego warte napisania.
4- Nikt nie ma wpływy na to co jest w gorących bo internauci nie maja świadomości grupowej i każdy postuje
  • Odpowiedz
@PlesniakPospolity: Pies sam ze swojej woli nie włączyłby tego, wiec fakt. Ten sam widz kiedyś śmiał się do rozpuku przy tych ustawianych scenach z nagością na środku ulicy i denerwującym wstawkami muzycznymi…
@bunnyboy: niestety czyni, jest to nieetyczne, ale patola im płaci za udawanie i trafianie w gusta gawiedzi
  • Odpowiedz
@CarrighanN: Ja tez nie chce oglądać patogal, a jakbym dodal hasztagi, to nikt poza nimi by tego nie zobaczył, wierz mi - więcej osób ma te tagi w czarnej niż na ulubionych
@kidi1: chodzi o to, ze własnym dzieciom bym zalazł to oglądać, tu mogę jedynie wyrazić swoje zdanie o widzach i oficjalnie potwierdzam: twórcy tych programów to biznesmeni, którzy doją patologie.
  • Odpowiedz
@kidi1: Każdy pisze co chce, więc op napisał, że wspieranie freakfightów i chyba ogółem youtubowej patologii jest patologią samą w sobie, co uraziło cie tak bardzo, że wypomniałeś mu, że sam nie jest lepszy i wspierał protest osób niepełnosprawnych. Musiałem sobie to rozpisać żeby zrozumieć twoje #!$%@?, nic sie nie przejmuj, jest super, wracaj obejrzeć powtórki jak karzeł walczy z menelem, czy coś w tym stylu i nie zapomnij wysłać pozdrowień
  • Odpowiedz
@matwes: No i widzisz, taki obraz wasz, brakuje argumentów wchodzą pieści.

Nazwałbym taką gale jeśli już: przeciwnicy patologii VS ogłupiona patologia dająca zarobić ludziom zarabiającym na frikszołach.
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: Programiści 15k, inwestorzy giełdowi, przedsiębiorcy, inżynierowie oraz eksperci od krajów Azji Środkowej i Bliskiego Wschodu jak co miesiąc zasiedli na mikroblogu by wspólnie komentować walki patusów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@azurro: To może nie hyc jego wina, ze ma zaburzony system wartości i porównuje te dwie rzeczy, które dla każdego myślącego są wręcz przeciwstawne. Już w jednym z komentarzy porównałem go do byłego znajomego, który wysłał mi zdjęcie chłopca z downem, którego zobaczył na festynie, zrobił to oczywiście w celach humorystycznych…
@azurro: Proszę Pana, ktoś nie patrzył, to sam zaje**, wiec proszę się częstować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Cygan_Wojtus: Ten cały szajs związany z famemma i innymi galami powinien być traktowany na równi z patostreamami, czyli nie powinno się tego promować, a w popularnych mediach powinno się poruszyć ten temat od strony etycznej.

Nie przeszkadza mi to, że oglądają to sobie dorośli ludzie, bo oni powinni być świadomi tej całej żenady. Problem jest w tym, że jest na ten temat bardzo głośno, przez co oglądają to też ludzie niedojrzali,
  • Odpowiedz