Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cygan_Wojtus: tak całkowicie poważnie, to co to są te walki z gorących? Zablokowałem tagi gdzieś na początku ich popularności i nawet nie wiem na czym to polega. To są faktyczne walki, czy metaforyczne (taniec, rapsy czy coś)?

Btw: gorące fajnie działają na aplikacji wypok (wykop mobilny), więc polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@matwes: Na pewno do mnie adresowałeś swój komentarz? Obrona przed agresją to konieczność wyższa. Natomiast dobrowolny udział w bójkach, zadawanie i otrzymywanie bólu, przemocy, ryzykowanie poważnym uszkodzeniem ciała i utratą zdrowia jest dla mnie niepojęte w każdym wydaniu.
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: Powiem wam, nie oglądam tych freakdightow bo do prawdziwego mma typu ufc to bardzo daleko. Polecam tez zrezygnować z abo tv. Mam sam HBO, Netflix, prime… wystarczy, jestem jakby szczęśliwszym człowiekiem jak omijają mnie wyspy miłości czy inne #!$%@? co tam grają
  • Odpowiedz
@historiofil: Zanim zablokowałem to było jakieś 3-4 gal, które zaśmiecały mi gorące, a które sprowadzały się do zapraszania coraz to sławniejszych gości. Obecnie mam podobnie jak Ty: widzę pierwszy post z zapytaniem, kto będzie walczył na tej i na tej gali z jakimś nowym tagiem, który zawiera człon mma i już dla mnie nie istnieje :)

Ogólnie to samo mma dla mnie miało jakieś tam wytłumaczenie, sam obejrzałem topowe walki z
  • Odpowiedz