Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
@little_muffin:

przepraszam czy ja dobrze czytam, że można uważać, że każda laska to k*$(@, ale trakować je na równi z mężczyznami?

Tylko to nie są poglądy blackpillowe tylko mizoginia. Jak chcesz poznać czym są to wyszukaj sobie "scientific blackpill".
Można uważać, że kobiety jako ogół mają statystycznie określone cechy, ale to nie dowodzi, że dana jednostka pasuje do tego stereotypu. Na wykopie pigułkowcy o tym zapominają.

Tzn. uważasz, że ktoś jest
Dojrzałym albo się jest, albo nie i to jest zerojedynkowe.


@skitarii: I tu właśnie widać twoją ignorancję w temacie. Oczywiście, że ludzie bywają mniej lub bardziej dojrzali, w szczególności w takich tematach. I kwestia ulega zmianom wraz z wiekiem i nabieraniem doświadczenia, niekoniecznie w związku z utratą atrakcyjności, jak zakładają w przypadku kobiet tutejsze spierdoksy.

BTW. A jak to u ciebie i u twojej kobiety wygląda z wiekiem? Nie zmienia się
I tu właśnie widać twoją ignorancję w temacie. Oczywiście, że ludzie bywają mniej lub bardziej dojrzali, w szczególności w takich tematach. I kwestia ulega zmianom wraz z wiekiem i nabieraniem doświadczenia, niekoniecznie w związku z utratą atrakcyjności, jak zakładają w przypadku kobiet tutejsze spierdoksy.


@Elaviart: jak ktoś jest mniej dojrzały, go jest po prostu niedojrzały. Piszesz brednie w stylu: "No, to jest dobry chłopak, tylko czasem mu się zdarzało złe rzeczy
Piszesz brednie w stylu: "No, to jest dobry chłopak, tylko czasem mu się zdarzało złe rzeczy zrobić, typu gwałt czy morderstwo".


@skitarii: Co xD Nie wiem nawet jak się do czegoś takiego odnieść. We wpisie twierdzisz, że jakaś typiara szuka partnera, a nie chada na szybkie dymanie (już #!$%@?ąc od oderwania od rzeczywistości) ponieważ z wiekiem zbrzydła, podczas gdy równie dobrze mogła z wiekiem dojrzeć, jak każdy człowiek niezależnie od płci.
Co xD Nie wiem nawet jak się do czegoś takiego odnieść. We wpisie twierdzisz, że jakaś typiara szuka partnera, a nie chada na szybkie dymanie (już #!$%@?ąc od oderwania od rzeczywistości) ponieważ z wiekiem zbrzydła, podczas gdy równie dobrze mogła z wiekiem dojrzeć, jak każdy człowiek niezależnie od płci. I to jest właśnie mizoginistycznym wysrywem.


@Elaviart: jeśli coś tu jest wysrywem, to te twoje brednie o "dojrzewaniu". Na jakiej podstawie uznałeś,
Jeśli kobieta idzie z nowopoznanym gościem do łóżka na 1, 2 czy 3 randce, to szuka kogoś do seksu.


@PoncjuszPijak: bzdura ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszty mi się nie chce nawet czytać, pobieżnie przejrzałam. Ulepek urojeń i kompleksów. Jakby ktoś ci podstawił laskę 10/10 to też byś ją wyruchał - nawet jakby ci matkę opluła, czy postawiła pałę twojemu dziecku w szkole. I o czym to świadczy?
@little_muffin:

bzdura ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszty mi się nie chce nawet czytać, pobieżnie przejrzałam.


Nie żebym się spodziewał jakichś nowych kontrargumentów, które dałyby mi do myślenia...

Jakby ktoś ci podstawił laskę 10/10 to też byś ją wyruchał - nawet jakby ci matkę opluła, czy postawiła pałę twojemu dziecku w szkole.


Jakby mi ktoś podstawił laskę 10/10 to bałbym się o swoje nerki i powiadomił kumpli, że
@PoncjuszPijak: nie chce mi się, jesteś już miliardowym wykopkiem z którym na te tematy pisze, dla was zawsze jest jedna prawdziwa prawda, czyli ta wasza i amerykańskich naukowców z tinderów ;-) nic nigdy nie funkcjonuje inaczej, jest tylko czarne i białe. Szkoda czasu i siły.
nie ma takich danych, to był żart, ironia, ale ewidentnie intelektualnie nie byłeś w stanie wyłapać.


@little_muffin: A moja wypowiedź dla Ciebie brzmiała jak poważne traktowanie Twojego pierda? Nawet celowo użyłem ":)"... "ale ewidentnie intelektualnie nie byłaś w stanie wyłapać"...