Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
a moim zdaniem, to pewien trend. Po prsotu ludzie nie chcą zobowiązań bo nie są im potrzebne, skoro na rynku jest masa samic i samców. Ściana to tylko na wykopie istnieje.


@girlsjustwannahavefun: tylko z jakiegoś powodu ten brak zobowiązań zaczął babce przeszkadzać dopiero gdy zaczęła wyraźnie brzydnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za młodu, gdy była rozchwytywana jej to nie przeszkadzało XD
to chyba tak, że ci faceci którzy chcą mieć zobowiązania już dawno je mają koło 30, a nie szukają pierwszego poważniejszego związku


@hadrian3: no to jak się to ma do tego, że niby ludzie dopiero od pewnego wieku chcą zobowiązań?
@skitarii:

Oferujesz za dużo

Tak. Właśnie tak powiedział mi mój przyjaciel. „Oferujesz za dużo”. Czyli, żeby być pełnowartościową kobietą na singielskim rynku mam oferować mniej? Mam udawać kogoś, kim nie jestem, tylko po to, żeby facet poczuł się dobrze, by przypadkiem nie nadgryźć jego kruchego ego? Gdzie jesteśmy jako społeczeństwo, kiedy kobieta, by być chcianą i pożądaną, musi udawać głupszą, biedniejszą i bardziej zakompleksioną niż jest w rzeczywistości?


http://malvina-pe.pl/post/dlaczego-jestem-sama

No i
@skitarii: ja mówię o ludziach których znam, a żaden z nich nie jest przegrywem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dziwnym trafem xD
Kontakty z przegrywami trzeba dusić/ucinać w zarodku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ha tfu na podludzi. 7+/10 only, a potem stękanie, że prawiczki 30 latkowie nie ogarniają niczego w relacji z kobietami i są piotrusiami panami bojącymi się zobowiązań. Tak to już jest.