Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
@girlsjustwannahavefun: wiem, że to tylko z mojego osobistego podwórka, ale niemal każdy znajomy w okolicach 30stki albo nie miał nigdy związku, albo jakiś czas temu partnerka stwierdziła że to nie to, tylko po to by, w przeciągu miesięcy być już z kimś innym.

Niby nie powinno się oceniać, jednak jak kumpel znalazł stała partnerkę to prosił bym jej nic o jego zabawach tinderowych i pozatinderowych nie mówił, bo odejdzie. Dziewczyna jest
@lexico: a co ma mój nick do mojego życia? absolutnie nic. czy jakbym miala nick mampenisa to oznaczaloby ze go mam? ile ty masz lat?0 ? @cienki137: no ale to jest budowanie związku na klamstwie. w sensie o ile ona nie ma potrzeby tego wiedzieć to ok- nie kazdy chce takie informacje dla siebie. ale jesli on sciemnia ze mial 10 a mial 500 to juz jest kalmstwo.
@girlsjustwannahavefun: niestety tak, a prędzej czy później może wyjść, jakiś pijany kumpel coś wypapla i się może zrobić chryja. Ale dopóki się świetnie dogadują to "#!$%@? z nimi". Sam wolałbym wiedzieć, chociaż dla samej wiedzy o zawiłościach lozkowo związkowych partnerki by poniekąd wiedzieć czego się spodziewać.

Na przykład wiedziałem rok temu, że jedna dziewczyna nie miała nigdy stałego związku, że spotykała się tylko by się spotkać raz na jakiś czas ale
Dorosła, zmądrzała, chciałaby wejść w wartościową i trwałą relację z drugim człowiekiem i niestety nie może znaleźć tego drugiego człowieka w morzu innych ludzi.


@grb71: XDDDDD

Ciekawe, że to "mądrzenie" zawsze pokrywa się z szybką utratą urody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzę każdemu (i jej, i wszystkim wykopkom), żeby Wasze drogi zaprowadziły Was do drugiej połówki!


Ja nie przesadzam z alkoholem, dlatego na pierwszej połówce poprzestaję (
@girlsjustwannahavefun: zależy od wartości i podejścia. Dla mnie cały sens związków to jest zobowiązanie, zaufanie, podatność na zranienie, że ta osoba wpływa na to jak się czujesz, bliskość, intymność, poczucie bezpieczenstwa że ta osoba sobie nagle nie zniknie z naszego życia, towarzysz życia i ta druga połówka że Twój instykt przetrwania rozszerza się także na drugą osobę.

Znaleźć obecnie taka kobietę to w zasadzie się nie da. Bo każda ma awersję
@girlsjustwannahavefun: mogę Ci tylko wierzyć na słowo, facet ma doświadczenie z kobietami, więc o facetach wiele nie powie i na odwrót, kobiety mogą wiecej powiedzieć o facetach.

Sam miałem przypadki że kobieta też tego chciała, a jak już to miała to zachciala czego innego a takie rzeczy straciły dla niej wartosc związkowa że nie przemawiają za tym aby z kimś być. Tylko taka szara codzienność i chłodna kalkulacja i pragmatyczne podejście