Wpis z mikrobloga

Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych za młodu kobiet gdzieś po trzydziestym roku życia XD

Największa beka jest z tego, że jak miała 2X lat to pisała o swoich przygodach na Tinderze i spotkaniach bez zobowiązań, a gdy teraz faceci nie chcą się zobowiązywać wobec podstarzałej feministki to nagle to "skur#$syństwo" XDDD

#logikarozowychpaskow #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
s.....i - Proszę państwa - oto tzw. ściana, z którą zderza się większość atrakcyjnych...

źródło: comment_1663570055rJgpOrx2vAhzV308zo4VKA.jpg

Pobierz
  • 254
nie chcą. Inaczej kobiety po trzydziestce nie narzekałyby, że faceci w ich wieku nie chcą się na poważnie wiązać.

@skitarii: to chyba tak, że ci faceci którzy chcą mieć zobowiązania już dawno je mają koło 30, a nie szukają pierwszego poważniejszego związku

@hadrian3: Faceci po 30 szukajacy zobowiazan szukaja 26-28 latek ktore szukaja zobowiazan, a nie starych labadziar. Jezeli moge miec mlodsza to po co mi starsza?
@fiir 26-28 latki to i tak już stare baby są tak tbh. Do tego czasu to ona równie dobrze mogła wieść kwitnącą karierę prostytutki na drugim końcu polski od 20 do 25 roku życia, a Ty sobie ją bierzesz i myślisz, że nówka-sztuka. Przeciętne dziewczyny do 23 roku życia nabijają sobie takie przebiegi, że byś strzelił pikachu face. Szczególnie te, które żyją jako singielki i nie wchodzą w związki. Taka 26-28 latka
@fiir 26-28 latki to i tak już stare baby są tak tbh. Do tego czasu to ona równie dobrze mogła wieść kwitnącą karierę prostytutki na drugim końcu polski od 20 do 25 roku życia, a Ty sobie ją bierzesz i myślisz, że nówka-sztuka. Przeciętne dziewczyny do 23 roku życia nabijają sobie takie przebiegi, że byś strzelił pikachu face. Szczególnie te, które żyją jako singielki i nie wchodzą w związki. Taka 26-28 latka
@fiir jak masz doświadczenie i potrafisz rozpoznać, której nie odwali nie zależnie od tego ile miała bolców to dobrze dla Ciebie. Z reguły tak jest, że nim kobieta miała mniej tym bardziej nadaje się do związków i już tu śmigały takie wykresiki z jakichś badań. Przeszłość ma znaczenie i da się na jej podstawie wnioskować o potencjalnej przyszłości, a masz większą szansę na stabilny związek z dziewczyną 22 lata, która miała 1-2
ja to nie wiem, nie znam żadnej typiary ktora szalala do 30 a potem chciala sie ustabilizować xD mam wrażenie, że to na wykopie tworzy się taką narrację aby pasowała pod szkalowanko.


@girlsjustwannahavefun: a ja znam, takie wiesz anegdotyczne odbijanie piłeczki :D

Ja nawet nie mówię o zmianach czy koło 25 czy 30 czy 50, ogólnie żaden ogarnięty facet nie będzie se brał "latawicy" za żonę i tyle.
@skitarii: to chyba ten słynny damski przegryw xd

Przegrywy z reguły obwiniają wszystkich wokół, ale w sobie winy nie widzą. Tu jest tak samo. Roszczeniowe podejście, że dlaczego nie mam tego co chce, facet ma mnie kochać jaką jestem i #!$%@?. A jak zapytasz, czy byłaby gotowa zmienić coś w sobie jeśli tego wymagałby związek to byś dostał odpowiedź ala: "Typie xd"

Ugułem ja nie bardzo wierzę w ścianę Ci powiem.
@girlsjustwannahavefun: faceci, których nie traktowaliby jej jako worka na sperme to albo są już zajęci, albo nie spełniają jej wymagań, albo są ponad tym i po prostu nie chcą mieć do czynienia z zajechanym egzemplarzem.

Kwestia braku chęci w pchanie się w zobowiązania to już inna sprawa. A jak masz do czynienia z 30stka, która nigdy nie była dłużej w związku, to lampka się zapala, że się w latach 20stych swojego