Wpis z mikrobloga

Lyconet/myworld


@bynbyn: Słyszałem, że to jeszcze działa, ale jednak każdy może znaleźć w necie, że UOKiK stwierdził, że to jest piramida.
Ciekawiej jest w przypadkach, gdy UOKiK jeszcze tego nie stwierdził.
A jeszcze ciekawiej się robi, gdy firma znajduje się w rejestrze zarządzających ASI prowadzonym przez KNF.
  • Odpowiedz
działa działa i na bieżąco nowe jelenie w to wchodzą i wpłacają hajs :D co chwile spotkania motywacyjno-manipulacyjne na których piorą mózgi nowym wiec to szybko nie upadnie. Dopóki im się ktoś konkretnie niedobierze do dupy to ch*ja z tego będzie. A niestety byłem na 2 takich spotkaniach i właśnie gadali żeby nie wierzyć w to co pisze w internecie na ich temat :D
  • Odpowiedz
@bynbyn: tak samo miałem podczas mojego krótkiego epizodu tam. W innych MLM-ach też miałbyś podobnie.

Co najgorsze (lub trochę najzabawniejsze), jednak okazuje się, że te ich karty podarunkowe działają (jednak udało mi się jednym z tych voucherów opłacić zakupy w sklepie), ale jeżeli nie jesteś wśród ich akolitów (nawet symbolicznie jak ja, bo nie działam tam i nie chcę działać i polecać tego, ale siedzę tam) to bardziej polecam Alerabat (gdzie
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: no tak działa ale to tylko przykrywka, tam główne chodzi o to żeby wpłacać hajs :D Jakieś paczki startowe za różne kwoty, im droższa tym więcej ichniejszych pkt do kariery, elite club za 25k, media boxy za 5k , kryptowaluta ecredits i jeszcze pewnie inne gówno o którym już nie wiem. Ci marketerzy zarabiają tylko na tym że tworzą pod sobą piramidkę i jelonki wpłacają hajsy na te zajewyjebiste "projekty"
  • Odpowiedz