Wpis z mikrobloga

Po nowym odcinku na playerze:
1) bardzo szkoda mi Szahiry i Piotra, który pewnie oberwie rykoszetem.
2) nie mam pretensji do "nowych" bo wybrali najlepsze ich zdaniem rozwiązanie dla siebie - lubię myślących ludzi i dokonali wyboru kierując się swoim dobrem, zamiast strzelać sobie w kolano i wybierając potencjalnych ludzi, z którymi lada dzień w krótkiej perspektywie mogą się parować.Carma i Dawid dają nadzieję na to że strategiczna gra może być bardziej wysublimowana, ale najważniejsze że od razu przeczytali prostotę działań Hanki.
3) relacja Adam-Angelika pewnie się rozpadnie, ale żeby było śmieszniej u nich nadal jest więcej emocji niż w parze Hanka-Miki. Warto zauważyć także po raz kolejny jakim bucem z wielkim ego jest Adam.
4) Hanka - nie mam pytań - ta laska to dno, a fakt że nie mogła zrozumieć kryterium wyboru świadczy jedynie że jest totalnie odklejoną i rozpieszczoną księżniczką.
5) Produkcja ewidentnie przeinacza hotelową rzeczywistość prezentowaną w odcinkach - w trakcie śniadania Dawid rozmawia z Hanką i mają wymianę zdań na temat nominacji - Hanka wskazuje Monikę że ona by ją wybrała, a Dawid odpowiada "a kto by ją wyrzucił" "też na to patrzyliśmy że nikt na nią nie zagłosuje" - to jednoznacznie pokazuje że Monika nie jest szarą myszką którą produkcja stara się przedstawić w odcinkach tv i może być jedną z bardziej lubianych w grupie. Wydaje mi się że wielu uczestników szanuje jej zdanie, a przebitki z gier w kalambury, udawania kogoś, wczuwania się w postacie z zabaw przebieranych itp. zajęć, wskazują że Monika często jest w centrum wydarzeń i na wielu osobach robi zdecydowanie pozytywne wrażenie bo potrafi się świetnie bawić.
6) Szpileczka Moniki w rozmowie z Adamem, który jej się żali - "Ale wiesz że do mnie nie ma powrotu" i śmiech:)

PS: na IG Moniki jest zapisany lajw - możemy się dowiedzieć że do Panamy zabrała jako jedyna filtr 100, że chodzi z kijem w tyłku, czy zobaczyć jej reakcje na komentarze z twittera czy wykopu. Generalnie bardzo fajna i mądra z niej kobieta oraz otwarcie mogę już przyznać że najbardziej jej kibicuję w programie.
#hotelparadise
  • 5
2) nie mam pretensji do "nowych" bo wybrali najlepsze ich zdaniem rozwiązanie dla siebie - lubię myślących ludzi i dokonali wyboru kierując się swoim dobrem, zamiast strzelać sobie w kolano i wybierając potencjalnych ludzi, z którymi lada dzień w krótkiej perspektywie mogą się parować


@kipman1: to czy Carma zagrala fair wobec Piotra wyrzucajac jego partnerke tylko dlatego,ze sama chciala byc z nim w parze okaze sie w piatek.
Osobiscie uważam,ze zrobi
@EfiePL: zgadza się - też mi się wydaje że Piotr poleci jeśli Adam do niej podejdzie, ale w momencie podejmowania decyzji o nominacjach brała pod uwage swoje dobro i nie musiała zakładać że para Adam-Angelika się rozpadnie. Na samą myśl szkoda mi Piotrka bo bardzo go lubię, ale świeżaki kierowali się swoim dobrem i nie ma tutaj mowy moim zdaniem o kwestiach związanych z fair - to była ich szansa na