Wpis z mikrobloga

tag mojej bezocznej kitku: #kotkawandzia

napisała dzisiaj do mnie pani z fundacji, która oddała nam Wandę; pisze raz na jakis czas, jak kicia, czy daje rade, podoba mi się to zainteresowanie kociakiem, zreszta każda osoba która chce pooglądać mojego kota jest dla mnie super XD i z tego miejsca chciałabym polecić wszystkim którzy chcieliby jakiegoś #kitku fundacje Ja Paczę Sercem ()

Pokazalam pani filmik na którym reszta mojej gromadki myje jej pyszczek i uszka, na co ona pokazała mi zdjęcie Wandy niedługo po operacji, kiedy jej własny, prywatny kotek zajmował się nią, mył i opiekował się :(
Tak mnie to chwyciło za serce, była tu taka malutka i już w końcu nic jej nie bolało, koci katar zajechał jej te oczy i tak sobie popatrzyłam na to i myślałam ze pęknę, czuje ogromna wdzięczność do tej kobiety za to ze zajęła się ze swoim kotem moją dzielną dziewuchą ( ʖ̯)
Kiedy do nas przyjechała, było jeszcze widać kilku mm szparki w tych miejscach po oczach, wyglądało to jak jakies dziurki w rozlazacej się nieco koszulce na szwach, a teraz ma już takie ładne gładkie te blizny, cieszę się ze leży koło mnie taka wyrośnięta i zadowolona :((((


#zwierzeta #koty #zwierzaczki #pokazkota #chwalesie
Pobierz czaszkopranie - tag mojej bezocznej kitku: #kotkawandzia
 
napisała dzisiaj do mnie...
źródło: comment_1663876092Vdnf4zUPjxmKukb7ne1eyJ.jpg
  • 8